Radom

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Wreszcie trafiłam na wspaniałego lekarza kompetencja, fachowość,rzeczowość i podejście do pacjenta zasługuje na miano wspaniałego lekarza również za otwartość.
Polecam

Polecam

IRIS Gabinet Okulistyczny
ul. Okulickiego 39
26-600 Radom

Wizytę miałam umówioną 01.03.2012 godz 17.40,przywitał mnie sympatyczny Pan o miłym głosie ,który od progu wzbudza sympatie.
Zaprowadził mnie do gabinetu Pani doktor.Rzeczywiście jest to bardzo ciepła i kompetentna osoba ,po wywiadzie przeprowadziła
badania i w sposób prosty i rzeczowy powiedziała co mi dolega.
Polecam szczerze .Krystyna

badania i w sposób prosty i rzeczowy powiedziała co mi dolega.
Polecam szczerze .Krystyna

Wyścigowa

26-600 Radom

Bardzo sympatyczna i rzeczowa doktor. Nigdy nie odmówi przyjęcia dziecka, nawet jeśli nie ma już ,,numerków'' na dany dzień. Antybiotyk wypisuje tylko wtedy, kiedy nic innego nie da rady. Ma świetne podejście czy to do dzieci czy do ,,starszych" dzieci. Od 17 lat chodzę do Pani doktor i nie zmieniłabym jej na żadną inną!

Opinia dodana przez: Klaudia

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Józefów
26-600 Józefów, Radom

mam to szczescie ze ze swoim maluszkiem trafilem do dr kielskiej. wiem ze opiekuje sie nim swietnej klasy pediatra do ktorego mam bezgraniczne zaufanie. troskliwa, mila, zaangazowana, nigdy nie robi ,,łachy'' , nawet na dyzurze w szpitalu przyjmie jak jest taka koniecznośc. Wszystkim oczekującym usługi na wysokim poziomie polecam

dr Elżbieta Pietraszewska-Ziółkowska

Wenerolog, Dermatolog dziecięcy

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Pani doktor Elżbieta Pietraszewska Ziółkowska jest naprawdę najlepszym dermatologiem w całym Radomiu, przez 5 lat leczyłam się na ciężki trądzik byłam u około 5 dermatologów żaden z nich nie był w stanie mnie wyleczyć dostawałam jakieś maści, po których nie było żadnych zmian,dopiero gdy trafiłam w ręce doktor Ziółkowskiej moja cera zmieniła się nie do poznania ,wiadomo ze to był jakiś okres leczenia ale było warto by zobaczyć taki efekt,teraz jestem szczęśliwa gdy widzę moja twarz bez trądziku,poza tym pani doktor jest bardzo sympatyczna i ciepłą osoba

N.Z.O.Z. Specjalistyczna Pracownia Analiz Lekarskich mgr Krystyna Bałdys
Struga 19/21
26-610 Radom

Dr Pisarek to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Jest bardzo dokładna i rzeczowa. Z ogromną uwagą bada dziecko i przeprowadza wywiad. Nie przepisuje leków lekkomyślnie, czy antybiotyków tylko po to żeby mieć kolejnego pacjenta z głowy. Mimo iż nie należy do najtańszych, to wizyta i jej porady są warte swojej ceny.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Chirurg stomatolog Radom lek. stom. Radosław Jaworski

Filia: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Edyta i Radosław Jaworscy
Piłsudskiego 4/2
26-600 Radom

Bardzo profesjonalny gabinet i jego personel.Szególnie polecam lekarza stomatologa Radosława Jaworskiego.Jego umiejętności,kultura osobista oraz podejście do pacjenta wyróżniają Go spośród wielu radomskich lekarzy.Nie boi się trudnych i skomplikowanych prac stomatologicznych.Wiem coś na ten temat,ponieważ byłam u dwóch innych stomatologów,okrzykniętych jako sławy radomskie,którzy nie potrafili poradzic sobie z problemem.A stoicki spokój i szczegółowe wyjaśnienie możliwości jakie można zastosowac w danym przypadku,zasługuje na najwyższy podziw w dzisiejszej dobie przeliczania minut na pieniądze.Nie żałuję żadnej złotówki wydanej w tym gabinecie. A ceny w porównaniu z innymi gabinetami niższe.Również chciałam bardzo podziękowac protetykom współpracującym za wykonanie pięknej i bardzo dobrze wykonanej pracy.

Opinia dodana przez: jolar jolar2225

ul. Dionizego Czachowskiego 21a
26-600 Radom

Bardzo miły i sympatyczny człowiek . Dzięki niemu będę mogła funkcjonować kolanem . Chodząc wcześniej do innego lekarza , który twierdził, że kolano mnie boli , ponieważ rosne jeszcze gorzej je uszkodziłam. Pan doktor wytłumaczył mi ,ze to nie prawda . Jestem już po badaniach i rezonansie . Teraz czekam na dalsze leczenie . Bardzo serdecznie polecam Pana doktora.

Logozając
Goszczewicka 15
26-600 Radom

Mój syn ma prawie cztery latka. Jeszcze do niedawna prawie nic nie mówił, trochę po swojemu, ale nie wypowiadał nawet w miarę poprawnie żadnego wyrazu. Na początku poszliśmy do poradni psychologiczno pedagogicznej. Tam dostaliśmy kilka rysunków i logopedka kazała nam ćwiczyć i przyjść za miesiąc. Tragedia, bo zupełnie nie widziałam co mam ćwiczyć i jak. Pediatra nas uspokajała, że u różnych dzieci mowa pojawia się w innym czasie i syn może mieć nawet cztery latka jak zacznie nagle mówić. Mnie to jednak nie uspokajało. Od ok. czterech miesięcy jest pod opieką pani Ani. Jak się okazało podczas badania, nawet powtarzanie samogłosek szło mu opornie. Byłam załamana. A dziecko słuch ma bardzo dobry, bo kazała nam to sprawdzić w pierwszej kolejności. Teraz syn mówi coraz więcej, zaczyna powtarzać konkretne wyrazy, jego zdania wreszcie nabierają sensu. Jestem bardzo zadowolona. Na każdych zajęciach moje dziecko ma masaż, różne ćwiczenia, także w formie zabawy. Terapia trwa ok. godzinę, czas leci strasznie szybko.

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Świetna lekarz. Bałem się dentysty jak diabeł święconej wody a u niej czułem się jak bym szedł do internisty. Przy któreś wizycie nawet przysnąłem na fotelu podczas leczenia kanałowego ( a mówili że to boli ;-) Świetną sprawą przy pierwszej wizycie było zagadywanie mnie przez Panią doktor ,dzięki czemu stres i strach szybko zniknął. Widać że gabinet, opieka i personel na najwyższym poziomie. Dzięki Pani doktor mam super uśmiech . Po prostu BARDZO BARDZO POZYTYWNIE !!!

Opinia dodana przez: Marcin