lekarz Jarosław Grzeszczyk

Najlepszy ginekolog w Radomiu, perfekcyjny operator. Bardzo polecam, oby więcej było takich lekarzy, dla których zawód lekarza jest wielka pasją.

Jestem pacjentką dr Grzeszczyka i muszę powiedzieć, że bardzo go polubiłam. Jest oszczędny w słowach ale bardzo konkretny. Zawsze odpowiada na pytania, tłumaczy, nie odmawia pomocy, odbiera telefon, gdy coś się dzieje. Jest przy tym bardzo bardzo opanowany i posiada niebanalne poczucie humoru co powoduje, że wizyty u niego nie są krępujące. Polecił mi go inny lekarz mówiąc, że jest to najlepszy specjalista i chirurg w okolicy i w pełni się z tym zgadzam (choć początkowo byłam sceptyczna). A dodatkowo, prywatnie jako kobieta uważam, że doktor ma bardzo ładne, niebieskie oczy, które w połączeniu ze spokojnym, cichym tonem głosu spowodowały, że nawet po usłyszeniu diagnozy: rak, człowiek się mniej stresował. 🙂

Pan dr Grzeszczyk jest znakomitym specjalistą, świetnym operatorem oraz bardzo dobrym człowiekiem, z empatią. Każda pacjentka jest traktowana indywidualnie, z należytą starannością.

Bardzo polecam. Lekarz z pasją, bardzo dobry specjalista. Najlepszy ginekolog w Radomiu. Szpital na Józefowie pozbywa się dobrych lekarzy, a zatrudnia "managerów".

Najlepszy ginekolog w Radomiu, perfekcyjny operator. RCO zyskało bardzo dobrego specjalistę. Oby było jak najwięcej takich lekarzy.

Pan dr Grzeszczyk jest najlepszym ginekologiem w Radomiu, pracuje z bardzo dużym zaangażowaniem. Jest nie tylko świetnym specjalistą, ale także dobrym człowiekiem. Rzadko spotykane cechy u dzisiejszych lekarzy.

Najlepszy ginekolog- onkolog w Radomiu. Szpital na Wacynie zyskał wysokiej klasy specjalistę. Dr Grzeszczyk oprócz tego, że jest świetnym fachowcem jest także bardzo dobrym człowiekiem.

Nigdy nie spotkałam tak profesjonalnego lekarza jak dr Grzeszczyk. Wspaniały człowiek i specjalista, pełen empatii i ludzkiej życzliwości. Kompetencje pana dr Grzeszczyka są na najwyższym światowym poziomie. Bardzo polecam .

Lekarz z wielką pasją, profesjonalny, z ogromną wiedzą z zakresu ginekologii. Zawsze poszukuje najlepszego rozwiązania dla zdrowia pacjentki. Wykazuje się dużą empatią, ma fajne poczucie humoru. Najlepszy specjalista w Radomiu.

Pan dr Grzeszczyk jest najlepszym specjalistą w Radomiu, dla którego zawód lekarza jest misją i pasją. Wielu pacjentkom uratował życie. Dziękuję za wszystko.