Ginekolog Położnik Radom

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Wreszcie trafiłam na wspaniałego lekarza kompetencja, fachowość,rzeczowość i podejście do pacjenta zasługuje na miano wspaniałego lekarza również za otwartość.
Polecam

Polecam

Gabinety Lekarskie USG. Anna, Paweł Kucharscy
Sienkiewicza 32
Radom

Lekarz godny polecenia. chodzę do niego od prawie 8 lat. Prowadził moje dwie ciąże i mimo, iż przy pierwszej panikowałam nigdy nie pozostawał obojętny wobec moich obaw. Polecałam go koleżanką i również były zadowolone.

Opinia dodana przez: Anna

Specjalistyczne gabinety ginekologiczne GRAVMED
Żeromskiego 64
26-600 Radom

Najlepszy ginekolog w Radomiu! a poza tym nie zdziera za prywatną wizytę jak każdy inny. jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości to robi wszystkie kompleksowe badania

MAXMED Radom
ulica Osiedlowa 9
26-600 Radom

Doktor jakich mało, anioł nie człowiek. To właśnie taki lekarz powinien być, jak dr, ciecierski, polecam w 1000000%najlepszy lekarz pod słońcem. Wizyta u niego i badania bezstresowe rewelacja.

Opinia dodana przez: Kanonim

Mickiewicza 3a lok. 5
26-600 Radom

Prawdziwy lekarz z powołania, serdecznie polecam.

Prawdziwy lekarz z powołania, serdecznie polecam.

Gabinet Ginekologiczny ul. SIENKIEWICZA
Mickiewicze
Radom

Jeden z niewielu lekarzy, który pracuje z powołania. Już o ponad siedmiu lat odwiedzam Pana dr. L. Zielińskiego, zawsze rzeczowo podchodzi do pacjentki, jest przemiły i zna się na swojej pracy. Prowadził mi jedną ciążę od początku do końca, interesuję się pacjentem.Polecam wszystkim paniom, których zawiódł dotychczasowy ginekolog.

Opinia dodana przez: Ewa

dr Jacek Goliński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Focha 8/4
26-600 Radom

Precyzyjnie przeprowadził mi cesarskie cięcie. Jestem bardzo zadowolona o jego podejście co do mojej osoby

Opinia dodana przez: Izabela

Monika Sasal

Radom

Nie polecam ginekolog dr Moniki Sasal. Zostaliśmy skierowani z małym dzieckiem z izby przyjęć do ginekologa. Poprosiliśmy o lekarza dyżurnego, żeby pomógł nam z uskarżającym się na silne bóle naszym maleństwem. Zeszła bardzo niezadowolona pani doktor Sasal, ktorej przeszkodziliśmy w spożywaniu posiłku. Od momentu kiedy weszła do gabinetu, naskoczyła na nas dlaczego wieczorem przychodzimy do niej, dając do zrozumienia, ze bardzo jej przeszkadzamy. Mając na celu dobro dziecka opuściliśmy gabinet ponieważ w takiej atmosferze zdecydowanie nie dopuścilibyśmy do badań przez tego pseudolekarza. Prosząc o nazwisko, pani doktor zasłoniła dłonią identyfikator, tym samym zdając sobie sprawa, ze nie tak powinno wyglądać przyjecie pacjenta. Cała sprawa została zgłoszona przełożonemu i podejmiemy wszelkie kroki, żeby za swoje zachowanie pani doktor została ukarana. Zdecydowanie odradzam pozbawionego ludzkich odruchów tego "lekarza".

Opinia dodana przez: Piotr

Monika Bator-Gregorczyk

USG ginekologiczne, USG

"ENDOMED"
ulica Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Bardzo miła Pani doktor, ma dużo empatii i pozytywnego nastawienia do pacjentki. Dzięki tej doktor wyleczyłam swoją nadżerkę i parę innych przypadłości kobiecych. Mogę z całą odpowiedzialnoscią polecić tę ginekolog. Ja na razie dzieci nie mam, ale moja siostra chodziła w ciąży do tej właśnie doktor i była bardzo zadowolona zarówno z opieki ciążowej, jak i po porodzie. Niestety, nie udało się zorganizować obecności Pani doktor przy porodzie, ale i tak polecam, bo warto.

Opinia dodana przez: Klaudia

Centrum Medyczne Salute
Wysoka 7
26-600 Radom

Witam, byłam u tego lekarza na pierwszej wizycie. była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. jest bardzo miłym, uprzejmym lekarzem. wogule nie czułam dyskomfortu podczas wizyty. zrobił mi cytologie i usg gdzie w niektórych miejscach jest płatne. z wynikami prosił o kolejną wizytę. polecam tego lekarza w 100 %.

Ginekolodzy położnicy w mieście Radom