Filtruj terminy

lek. med. Ewa Gołasa

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Wreszcie trafiłam na wspaniałego lekarza kompetencja, fachowość,rzeczowość i podejście do pacjenta zasługuje na miano wspaniałego lekarza również za otwartość.
Polecam

Gabinety Lekarskie USG. Anna, Paweł Kucharscy
Sienkiewicza 32
Radom

Lekarz godny polecenia. chodzę do niego od prawie 8 lat. Prowadził moje dwie ciąże i mimo, iż przy pierwszej panikowałam nigdy nie pozostawał obojętny wobec moich obaw. Polecałam go koleżanką i również były zadowolone.
Opinia dodana przez: Anna

Specjalistyczne gabinety ginekologiczne GRAVMED
Żeromskiego 64
26-600 Radom

Najlepszy ginekolog w Radomiu! a poza tym nie zdziera za prywatną wizytę jak każdy inny. jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości to robi wszystkie kompleksowe badania

MAXMED Radom
ulica Osiedlowa 9
26-600 Radom

Doktor jakich mało, anioł nie człowiek. To właśnie taki lekarz powinien być, jak dr, ciecierski, polecam w 1000000%najlepszy lekarz pod słońcem. Wizyta u niego i badania bezstresowe rewelacja.
Opinia dodana przez: Kanonim

Mickiewicza 3a lok. 5
26-600 Radom

Prawdziwy lekarz z powołania, serdecznie polecam.

Gabinet Ginekologiczny ul. SIENKIEWICZA
Mickiewicze
Radom

Jeden z niewielu lekarzy, który pracuje z powołania. Już o ponad siedmiu lat odwiedzam Pana dr. L. Zielińskiego, zawsze rzeczowo podchodzi do pacjentki, jest przemiły i zna się na swojej pracy. Prowadził mi jedną ciążę od początku do końca, interesuję się pacjentem.Polecam wszystkim paniom, których zawiódł dotychczasowy ginekolog.
Opinia dodana przez: Ewa

Monika Sasal

Radom

Nie polecam ginekolog dr Moniki Sasal. Zostaliśmy skierowani z małym dzieckiem z izby przyjęć do ginekologa. Poprosiliśmy o lekarza dyżurnego, żeby pomógł nam z uskarżającym się na silne bóle naszym maleństwem. Zeszła bardzo niezadowolona pani doktor Sasal, ktorej przeszkodziliśmy w spożywaniu posiłku. Od momentu kiedy weszła do gabinetu, naskoczyła na nas dlaczego wieczorem przychodzimy do niej, dając do zrozumienia, ze bardzo jej przeszkadzamy. Mając na celu dobro dziecka opuściliśmy gabinet ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr Jacek Goliński

Focha 8/4
26-600 Radom

Precyzyjnie przeprowadził mi cesarskie cięcie. Jestem bardzo zadowolona o jego podejście co do mojej osoby
Opinia dodana przez: Izabela

Centrum Medyczne Salute
Wysoka 7
26-600 Radom

Witam, byłam u tego lekarza na pierwszej wizycie. była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. jest bardzo miłym, uprzejmym lekarzem. wogule nie czułam dyskomfortu podczas wizyty. zrobił mi cytologie i usg gdzie w niektórych miejscach jest płatne. z wynikami prosił o kolejną wizytę. polecam tego lekarza w 100 %.

dr n. med. Zenon Płachta

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

W mojej ocenie dr n. med. Zenon Płachta jest bardzo dobrym i wykwalifikowanym specjalistą. Polecam pacjentką, które lubią kompetentnych i spokojnych lekarzy. Prowadził moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej. Wizyty przebiegały bez najmniejszych zastrzeżeń. Miałam to szczęście ze dr Płachta był przy moich obu porodach i zapewniam, że już sama Jego obecność na porodówce dodaje siły :) Dr Płachta ma fajne, wzbudzające zaufanie podejście do pacjentki. ...
Opinia dodana przez: Ania

Ginekolodzy położnicy w Radomiu