lekarz Witold Świechowskilekarz Witold Świechowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lekarz Witold Świechowski

Ginekolog

Lek. Witold Świechowski, specjalista II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa, absolwent Wyższej Akademii Medycznej w Lublinie. Pracował przez 8 lat jako Ordynator Oddziału w SPZOZ w Kozienicach, obecnie pełni funkcję Zastępcy Ordynatora. Wykonuje badania usg, drobne zabiegi ambulatoryjne oraz operacje ginekologiczne w pełnym zakresie. Konsultuje dorosłych oraz dziewczęta od 10 r. ż. w Przychodni CMP na Ursynowie. Dodatkowe zainteresowania: narciarstwo, turystyka, muzyka rock oraz sporty samochodowe.

Wykonywane badania:
- cytologia
- usg ginekologiczne transvaginalne
- usg ciąży

Super lekarz godny polecenia można mu zaufać i czuć sie przy nim bezpiecznie. Kompetentny w swoim fachu umie rozmawiać z ludźmi i zawsze śluzy pomoca. Nie ma lepszego w Radomiu!!!!!

Super lekarz.Uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony.Przede wszystkim kompetentny.Nigdy nie odmówił pomocy czy odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. W 100% polecam.

Świetny lekarz, który ma świetne podejście do pacjentki. Na dodatek w sposób jasny potrafi wytłumaczyć nie tylko problem, ale zrozumiale mówić o sposobach leczenia. Polecam w 100%

Bardzo dobry lekarz!!! Dzięki Panu Doktorowi mam zdrową córeczkę, mimo iż ciąża była wysokiego ryzyka i od początku były problemy. Gorąco polecam!!!

Drogie Panie! to była moja pierwsza wizyta i jestem wręcz zachwycona. lekarz wytlumaczyl mi wszystko co bedzie robil, zartowal, zebym nie byla taka zestresowana, samo badanie trwalo tylko krociutka chwilke, zrobil cytologie, prosilam o tabletki anty. wiec zlecil mi konieczne badania. jak najbardziej polecam tego lekarza szczegolnie jesli ma to byc pierwsza wizyta.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz.Mogę zawsze w razie problemu zadzwonić na komórkę nie tylko w swojej sprawie, ale z córkami również. Gorąco polecam Prowadził moje dwie ciąże i wszystko ok. Wcześniej leczyłam się u proferora z Warszawy i dwa razy poroniłam, a tu miłe zaskoczenie.

Dr Swiechowski prowadzil moja ciaze. Jestem zadowolona, lekarz mily i konkretny, wzbudza zaufanie umozliwia kontakt gdyz dostalam numer na komorke i jak tylko cos mnie martwilo moglam zadzwonic i skonsultowac sie Polecam

Polecam

Lekarz godny polecenia miły , uprzejmy itp...

Lekarz godny polecenia miły , uprzejmy itp...

Bardzo wysokie kompetencje, bogate doświadczenie, dobre podejście do pacjentki. Polecam

bez zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam kompetentny, uprzejmy.

bez zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam kompetentny, uprzejmy.