lekarz Witold Świechowskilekarz Witold Świechowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lekarz Witold Świechowski

Lek. Witold Świechowski, specjalista II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa, absolwent Wyższej Akademii Medycznej w Lublinie. Pracował przez 8 lat jako Ordynator Oddziału w SPZOZ w Kozienicach, obecnie pełni funkcję Zastępcy Ordynatora. Wykonuje badania usg, drobne zabiegi ambulatoryjne oraz operacje ginekologiczne w pełnym zakresie. Konsultuje dorosłych oraz dziewczęta od 10 r. ż. w Przychodni CMP na Ursynowie. Dodatkowe zainteresowania: narciarstwo, turystyka, muzyka rock oraz sporty samochodowe.

Wykonywane badania:
- cytologia
- usg ginekologiczne transvaginalne
- usg ciąży

bez zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam kompetentny, uprzejmy.

bez zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam kompetentny, uprzejmy.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz.Mogę zawsze w razie problemu zadzwonić na komórkę nie tylko w swojej sprawie, ale z córkami również. Gorąco polecam Prowadził moje dwie ciąże i wszystko ok. Wcześniej leczyłam się u proferora z Warszawy i dwa razy poroniłam, a tu miłe zaskoczenie.

super lekarz,pomógł mi gdy wdało się zakażenie po cesarskim cięciu,szybko wyzdrowiałam..a wcześniejsza pani doktor truła mnie prochami,które i tak nic nie dały,godny zaufania...polecam....

Wspaniały, godny zaufania i uprzejmy, zawsze doradzi, pomoże, wytłumaczy.Nie ma lepszego specjalisty tej dziedziny!!

Dr Swiechowski prowadzil moja ciaze. Jestem zadowolona, lekarz mily i konkretny, wzbudza zaufanie umozliwia kontakt gdyz dostalam numer na komorke i jak tylko cos mnie martwilo moglam zadzwonic i skonsultowac sie Polecam

Polecam

Polecam wszystkim kobietą to lekarz ,który zrobił wszystko żebym urodziła córke chodż reszta specjalistów twierdziła,że nie mam szanas donosić tej ciąży

Lekarz uratował Nam synka, gdy inni spisali moją ciążę na straty(odklejające się łożysko, torbiele na łożysku). Zdecydowanie polecam.

świetny fachowiec w swojej dziedzinie zawsze pomocny nigdy nie odprawia z nie rozwiazanym problemem mozna spytac o rade zawsze cos doradzi