lek. dent. Joanna Gadomska

1,6
1,4
1,4

Po wizycie u Pani dr Gadomskiej pozostal jedynie niesmak. Pieniadze wydane w bloto.Brak podejscia do pacjenta.Nieprzyjemny czlowiek nastawiony na zysk.

Bardzo przykre wspomnienia. Jak w każdej innej opinii wieczne odwlekanie zakończenia leczenia. Jak się nie postawisz to zapomnij o poważnym traktowaniu. Ulubiony tekst tejże Pani "ściągniemy aparat jak się ociepli". Niedoskonałości swojej pracy tzn. niedomknięte szpary najchętniej zakleiła by kompozytem. Zmieniłam lekarza i wystarczyło szpary skorygować aparatem. To jest ewidentne nabijanie swojej skarbonki !!! NIE NIE NIE POLECAM !!!

Odradzam z calego serca. Totalny brak kompetencji. Ciagle słyszałem, ze niedlugo koniec leczenia. A tu juz ponad 5 lat!!!! Usuniete zdrowe zeby, bo pani ta nie zna sie na leczeniu w ogole. Zniszczone zeby, zniszczone korzenie, przez tak dlugie leczenie. Zero tlumaczenia co dalej z leczeniem. Wymienila gumki, cos tam pogrzebala i spier.... Poszedlem do innego lekarza. Leczenie od nowa i teraz dopiero jest perfekcyjny. Nikomu nie polecam, nikomu!!!!!!

Byłam pacjentką od 4 lat, mała wada aparat założony na 2 lata i przez kolejne 2 słyszałam, że już wkrótce ściągniemy. To chyba takie powiedzonko pani Dr :) Ponieważ nie dokońca udało się zgubić szpary to pani Dr próbowała zastosować metodę zaklejenia szpar. Jak wiadomo co kilka lat trzeba będzie wymieniać kompozyt. Zmieniłam ortodontę i dało radę zredukować przestrzenie aparatem. Uważajcie Kochani

Zdecydowanie nie polecam. Aparat noszę od 8 lat (?!). Za każdym razem robione jest co innego, metodą prób i błędów. Od 4 lat słyszę, że za 3 miesiące ściągniemy aparat. Od kilku lat próbuję przenieść się do innego ortodonty, ale kiedy udzielam informacji u kogo się leczyłam i jak długo to trwa, każdy mi odmawia. Pani Gadomska czuje się kompletnie bezkarna w swoim postępowaniu. Wspomnę jeszcze, że nigdy nie udało mi się wejść do gabinetu na umówioną godzinę, 30-sto minutowe opóźnienia są normą.

nie polecam

nie polecam

Nie polecam! Pani Gadomska jak dla mnie gra na czas.. robi wszystko żeby przedłużyć klientom noszenie aparatu (w koncu na kims sie trzeba wzbogacac;/) Jest bardzo niedelikatna- wiele razy w pośpiechu (bo niestety wszystkich klientów przyjmuje hurtowo) poraniła mi usta badź dziąsła.. zero prywatności, pełno ludzi w środku. Nie tłumaczy co robi, nie znam przebiegu jej działań, zero tłumaczeń.. szybka akcja, bo następni czekają. słabo.. odradzam.

Zakładałam u tej Pani aparat- jeszcze kiedy przyjmowała w jednym z gryfińskich gabinetów. Nie można nic zarzucić jej podejściu do klienta (chociaż dosyć agresywnie reaguje na słowo "reklamacja"). Po 1,5 rocznym leczeniu zdjęłam aparat i tu zaczęły się schody. Retainer odpada średnio raz na miesiąc, zęby się rozchodzą tworząc szpary. Każda naprawa słono płatna. Zmieniłam ortodontę.

Niestety, uprzejmość tej Pani to jedynie przykrywka pod jadem, który w sobie nosi. Kobieta nastawiona jedynie na czysty zysk.Fałsz, jeszcze raz fałsz!

Chodzę do dr Joasi od kilku ładnych lat, zakładała mi aparat ortodontyczny i cały czas jestem pod jej opieką.Ortodontą jest godnym polecenia i w pełni profesjonalnym.