lekarz Joanna Gurańskalekarz Joanna Gurańska - zdjęcie profilowe

lekarz Joanna Gurańska

Psychiatra

Jestem lekarzem psychiatrą i psychoterapeutą psychodynamicznym. Studia medyczne ukończylam w 2004r. na wydziale lekarskim Wroclawskiej Akademii Medycznej. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu psychiatrii odbywałam w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Ukończyłam takze 4-letnią szkołę psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.Pracuje jako lekarz psychiatra i psychoterapeuta w gabinecie prywatnym w Ostrowie Wielkopolskim. Udzielam tez wizyt domowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Jestem pacjentem doktor Gurańskiej od 2 lat z niewielką przerwą. Podczas terapii dała się poznać z całą pewnością jako skuteczny i wyjątkowy lekarz.Zdecydowanie traktuje pacjenta podmiotowo, z uwagą i empatią. Wzbudza zaufanie i potrafi dotrzeć nawet do tak zamkniętych osób jak ja. Nie krytykuje, tylko cierpliwie słucha, tłumaczy i motywuje, a to dla mnie mnie ma szczególne znaczenie, bo u innych lekarzy przerywałem leczenie.

Pani Joanna wyleczyła mnie z ciężkiej depresji. Wyciągnęła mnie z narkotyków, z którymi miałem problem 10 lat. Dzięki Pani zacząłem dostrzegać piękno życia w zwykłych sytuacjach. Byłem u wielu psychiatrów ale tylko u Pani Joanny otrzymałem odpowiednią pomoc. Dziękuje i pozdrawiam

Witam, do Pani Asi chodzę już trochę czasu. (nie jest to mój pierwszy psychiatra) - Lepszego specjalisty nie spotkałem. Miła, ciepła, uprzejma i wyrozumiała. Dzięki takiemu podejściu człowiek nie stresuje się na spotkaniach. Pozdrawiam

Witam,

Pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolony z postawy tego znakomitego lekarza.Jest profesjonalne podejście do pacjenta,jego wysłuchanie,zrozumienie cierpień pacjenta z powodu różnych zaburzeń nerwicowych,depresyjno-lękowych,depresji.Jestem pacjentem od wielu lat i mam ogromne zaufanie do tego lekarza który posiada ogromne doświadczenie,wiedzę z zakresu psychiatrii.Bardzo gorąco polecam takiego wspaniałego lekarza.Stały pacjent.Antoni.

Przemiła Pani Doktor, wykazuje się ogromnym zrozumieniem. Cierpliwie wysłuchała całej historii, bardzo kompetentna osoba. Polecam w 100 % każdemu.

Lecze się u Panu doktor od kilku lat, jestem zadowolona,pomaga mi, polecam. Czekam na kolejną wizytę.

Pani doktor to niezwykle empatyczna i pomocna osoba. Cierpliwie wysłucha, zrozumie problemy, udzieli nieocenionych porad i pomoże wyjść z choroby. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę. Jestem bardzo wdzięczna za udzieloną pomoc. Serdecznie polecam! Magdalena

Pani doktor jest profesjonalistą,udziela dobrych rad dobrze dobiera leki i jest empatyczna.Polecam wizytę u nie.Jestem zadowolony z leczenia

Niestety muszę potwierdzić negatywne opinie dot. Pani Doktor. Jeśli chodzi o fachowość, wiedzę i podejście do pacjenta na samej wizycie to byłam zadowolona z wizyt. Uprzejma, kompetentna, empatyczna. Niestety organizacja pracy pozostawia wiele do życzenia. Pani Doktor nie przyszła na wizytę, nie powiadomiła o tym, nie odbierała tel. tuż po jak i kilka dni po odwołanej wizycie i tym samym pozostawiała mnie pacjenta na lodzie (wypisanie zwolnienia lekarskiego, leków, zaświadczenia). Gdyby taka sytuacja zdarzyła się tylko 1 raz nie pisałabym o tym, każdemu się może przydarzyć, ale było to niestety więcej niż 1 raz... Trudno przy takim podejściu do pacjenta nie stracić zaufania do Pani Doktor.

Pani doktor Joanna jest bardzo profesjonalna. Ma bardzo dużą wiedzę i co najważniejsze doświadczenie, które pomaga Jej trafnie oceniać problemy pacjenta i precyzyjnie mu pomóc. Jest bardzo miłą osobą chętną do pomocy w problemach. Szczerze polecam.