lek. dent. Joanna Impert-Parzonko

Przeżyłem wieloletnie wizyty u wielu lekarzy stomatologów, w tym tych kiepskich jak i w mojej ocenie bardzo dobrych... Jednak Pani stomatolog bije na głowę wszystkich tych, co do których do tej pory myślałem, iż lepiej trafić nie mogłem... Niesamowicie sprawnie i niesamowicie konkretnie, a co przy tym najważniejsze, niesamowicie skuteczne leczenie... Niesamowita Kobieta i niesamowity fachowiec... Do jakich granic liczbowych nie rozciągnięto by rankingu ocen, zawsze max... Bezapelacyjnie zasłużony "złoty stetoskop" w stomatologii

Bardzo bardzo polecam panią doktor osobom, które boją się dentysty tak jak ja. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Podoba mi się też to, że podczas leczenia zębów mówi kiedy ma zaboleć lub co po kolei będzie robić. Mnie to bardzo ułatwia przejście przez całą wizytę, ponieważ lubię wiedzieć co się będzie aktualnie działo i jak mogę na to zareagować.

Bardzo,bardzo dobry lekarz stomatolog. Duża kompetencja ,bardzo miłe podejście do pacjentów nie tylko w gabinecie lekarskim.Wielka cierpliwość ,uprzejmość. Pani doktor jest godna polecenia .

Bardzo,bardzo dobry lekarz stomatolog.
Pani doktor jest godna polecenia .