Stomatolog Toruń

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Przychodnia nr 4 - POZ
Kosynierów Kościuszkowskich 13
87-100 Toruń

Pani Iwonka to niespotykany człowiek,dusza lekarz..Leczyła mnie ,córkę i męża ,który bał się jak ognia.Delikatna ,milutka i świetnie wykonuje swoja prace .pani doktor.Dziękujemy i z pewnością przyjedziemy do pani ze Szwecji::)))wdzięczna pacjentka D.Stepień.

Opinia dodana przez: danka

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Ul. Łódzka 69 A
87-100 Toruń

Jak Panstwo zdaja sobie sprawe nawet jesli dba bardzo o zeby wizyty u dentysty sa nieuniknione. Mam 33 lata a wiec z uwagi na wiek i dodatkowo - ze wzgledu na moja prace i liczne wyjazdy mialem do czynienia z wieloma dentystami w wielu miastach i miasteczkach w Polsce i za granica. Kiedy wszedlem do jego gabinetu pomyslalem - "O rany! Ale mlody! Tylko niech mi nic nie popsuje w uzebieniu bo na ostatnie plomby wydalem majatek"! :) :) Bede z Wami szczery - jak siadalem na fotel z uwaga sledzilem kazdy jego ruch :) Teraz sie z tego smieje no ale pierwsze wrazenie to pierwsze wrazenie. Takie mialem bo nigdy moimi zebami nie zajmowala sie osoba tak mloda. Jednak juz po pierwszej wizycie u dentysty widac, czy jest to osoba wykonujaca swoj zawod z zamilowaniem, specjalista i pasjonat swojej pracy czy tez osoba nastawiona na, okresle to, produkcje masowa plomb w zebach w celu maksymalizacji zysku. Wczoraj zakonczylem krotkie lecznie u Pana Michala. Od samego poczatku bylem zaskoczony jego podejsciem do pacjenta. Bylem potraktowany jak pacjent, wysluchany, ze stuprocentowym zaangazowaniem lekarza. Po raz pierwszy od wielu lat, odwiedzajac dentyste nie czulem sie jak kolejne zadanie do odfjakowania w ciagu dnia. Polecam tego lekarza za 1) profesjonalizm 2) dbalosc o najmniejsze szczegoly jesli chodzi o zeby 3) podejscie do pacjenta i wyjasnienie wszystkich rzeczy odnosnie mojego leczenia, dbania o zeby i wybielania oraz 4) konkurencyjne ceny.

Opinia dodana przez: Skydiver

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

Przeżyłem wieloletnie wizyty u wielu lekarzy stomatologów, w tym tych kiepskich jak i w mojej ocenie bardzo dobrych... Jednak Pani stomatolog bije na głowę wszystkich tych, co do których do tej pory myślałem, iż lepiej trafić nie mogłem... Niesamowicie sprawnie i niesamowicie konkretnie, a co przy tym najważniejsze, niesamowicie skuteczne leczenie... Niesamowita Kobieta i niesamowity fachowiec... Do jakich granic liczbowych nie rozciągnięto by rankingu ocen, zawsze max... Bezapelacyjnie zasłużony "złoty stetoskop" w stomatologii

Opinia dodana przez: Stanisław

Toruń

Robił mi leczenie kanałowe, o którym się nasłuchałem tylu rzeczy, że prawie umierałem ze strachu. Tymczasem wszystko odbyło się delikatnie, bezboleśnie i skutecznie! Także moi synowie nie boją się chodzić do Pana Doktora, bo zawsze jest miły, delikatny, uśmiechnięty - i zawsze każdy problem ocenia z punktu widzenia dobra pacjenta. W pełni polecam, ale - jak to bywa z dobrymi specjalistami - trzeba się zapisywać z dość dużym wyprzedzeniem...

NZOZ "Przychodnia Fredry" w Toruniu
ulica Fredry 2/4
87-100 Toruń

Miła, konkretna i pomocna, zaprzeczenie stereotypowego dentysty, którego należy się bać i odwiedzać go tylko wtedy, kiedy jest już naprawdę źle. Zabiegi wykonuje bardzo dokładnie i precyzyjnie, czasami trwają one nieco dłużej niż u niektórych kolegów po fachu, ale są przez to robione solidnie i nie trzeba po jakimś czasie wracać, żeby ponownie leczyć te same zęby. Zdecydowanie polecam - za profesjonalizm, uśmiech i miłą atmosferę! :)

Opinia dodana przez:

Klinika Medyczna ArtMedica
Ul. Szosa Chełmińska 166
Toruń

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, cierpliwy, fachowy, dowcipny. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Wprowadza super atmosferę podczas resekcji.Polecam wszystkim którzy mają lęk przed dentysta.

Opinia dodana przez: Kasia

ul. Ludwika Rydygiera 33E
87-100 Toruń

Wspaniały, troskliwy, dbający o pacjenta, zainteresowany jego zdrowiem LEKARZ !!!!!!! Do tego jeszcze bardzo, bardzo profesjonalny. Serdecznie polecam.B.B.

Opinia dodana przez: Bozena

dr n. med. Piotr Raginia

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

myślałem że tacy dentyści nie istnieją. godny polecenia , zwłaszcza w przypadkach beznadziejnych . sprawia że następnym razem niczego się nie boisz .

Opinia dodana przez: dariusz

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam :)

Opinia dodana przez: Mateusz

Estedent
Gołębia
87-700 Toruń

Wiele zawdzięczam temu lekarzowi. Dla mnie najlepszy w rejonie kujawsko-pomorskim. Standard usług bardzo wysoki. Leczy zęby pod mikroskopem z ogromnymi sukcesami. Mało jest rzeczy których nie potrafi wykonać. Robi kawał dobrej pracy dla ludzi którzy tak jak ja są przewrażliwieni, bo np. przeszli jakiś uraz zębów przednich itp;Nigdy nie ingeruje niepotrzebnie w tkanki twarde zębów, nie poszerza niepotrzebnie ubytków! Ratuje zęby do ostatniego momentu i nigdy nie poddaje się w walce o wspaniały uśmiech swojego pacjenta. Uwielbiam jego specyficzne poczucie humoru, sposób jego argumentacji. Jakie to ważne, aby człowiek czuł się bezpiecznie na fotelu dentystycznym.Szczególnie po tym co przeszłam sama z zębami kiedy po wypadku niekompetentny stomatolog zrobił mi fuszerkę w odcinku przednim zeszpecając mnie doszczętnie.Nie boi się przyznać, że są problemy którym mogą podołać inni i odsyła do nich gdy zajdzie taka potrzeba - choć zaznaczam, że to się niezmiernie rzadko zdarza(:. Niesamowicie cierpliwy - absolutnie nie nastawiony na ściąganie pieniędzy o czym przekonałam się wielokrotnie. Nie mam słów. Jedyne co przychodzi mi teraz na myśl po tylu latach "opieki stomatologicznej" to DZIĘKUJĘ.

Stomatolodzy w mieście Toruń