3,7
3,6
3,5

Niestety opinie piszą głownie ludzie , których jak sadzę zwyczajnie nie stać na leczenie którego potrzebują . Ceny przecież ustala się przed leczeniem . ? Na wizytę musiałem czekać prawie 4 miesiące . Czyżby wszyscy byli w błędzie i dawali się naciagac ?? Poprostu wiedza , doświadczenie i pewna ręka doktora niektórym mogą wydawać się brawura . Dla mnie to szczyt kompetencji . Moje Implanty wzbudziły podziw nawet w USA gdzie mieszkam . A cena ... W Polsce ceny są śmieszne !!!! Nie wiecie jak macie tanio , za tak profesjonalne leczenie . Moja mama teraz miała usunięte stare zeby i natychmiast doktor założył jej nowe bez czekania . W USA powiedzieli ze to poziom master od implantology . Możecie dalej chodzić do tanich dentystow którzy bedą na was się uczyć . Powodzenia . Mnie inny dentysta nigdy nie zobaczy

A ja jestem zadowolonym pacjentem dr Drosda! miałem wszczepiane dwa implanty oraz dodatkowo na nich korony porcelanowe. To fakt że cena nie była najniższa ale za jakość się płaci! mam implanty z DOŻYWOTNIĄ gwarancją i najlepsze korony! o wszystkich kosztach zostałem poinformowany przez doktora na pierwszej wizycie i miałem ułożony plan leczenia. później zgodnie z planem miałem wykonywane zabiegi i końcowa cena była taka sama jak na podpisanym dokumencie. zabiegi w miłej atmosferze i bez bólu i stresu! czego chcieć więcej? dla mnie to najlepszy i najbardziej profesjonalny implantolog w ...

dla mnie to najlepszy i najbardziej profesjonalny implantolog w regionie! a takie wypisywanie nipochlebnych komentarzy na internecie uważam za niestosowne... a przede wszystkim są one kłamliwe i wstawiane tylko po to aby człowiekowi zaszkodzić!

Uważam że dr Drosd to specjalista wysokiej klasy a przy tym po prostu fajny gość! jestem z okolic Inowrocławia i kierując się opiniami innych pacjentów ale też mojego lekarza udałem się do kliniki w Toruniu. musiałem sobie wstawić szybko jedynkę, którą straciłem w małym wypadku podczas weekendu :) no i co tu dużo gadać... raz, dwa, trzy i mam nowy ząb! tanio nie było ale jeśli chodzi o implanty to w Toruniu ceny są wszędzie takie same bo sprawdzałem, więc wybrałem tego lekarza ze względu na opinię. zresztą nie chciałem oszczędzać bo to przecież jedynka a i implant mam z dożywotnią gwarancją, więc spokój do końca życia :) Polecam! Mariusz

Witam. Chciałem napisać aby wyrazić podziw dla Pana doktora Drosda za profesjonalne wstawienie mi implantu. Był to tylko jeden ząb i zabieg był bardzo krótki ale w każdym momencie moich kilku wizyt w klinice czujem się spokojny i usatysfakcjonowany. Na pierwszej wizycie doktor wytłumaczył mi na czym polega zabieg i podał cenę za usługę (5500 zł za implant z koroną). na drugiej wizycie miałem już wszczepiony implant a po 3 miesiącach po wygojeniu miałem już nowy ząb. Wszystko przebiegło bezboleśnie i bez żadnych problemów! Może nie jest to najtańszy implant ale ma dożywotnią gwarancję, więc to się dla mnie liczyło najbardziej. Jeszcze raz dziękuję za profesjonalną opiekę! I jeszcze jedno - W klinice mają chyba najlepszą kawę w Toruniu! po prostu mistrzostwo świata!

Wyjątkowy lekarz, bardzo miły, profesjonalista, naprawdę godny polecenia. Ma równie miłe jak on sam grono współpracowników i fantastycznie wyposażony, nowoczesny gabinet. Ceny znaczne, lecz adekwatne do oferowanych usług (pierwszy raz spotkałam się z tak kompleksową obsługą, łącznie ze zdjęciami panoramicznymi szczęki w cenie wizyty!), a w czasie ostatniej wizyty także pod względem finansowym zostałam bardzo, bardzo dobrze potraktowana. Szczerze wszystkim polecam, naprawdę warto. Dziękuję KSE za mój uśmiech:)

Chodziłem z cała moja rodzina do momentu kiedy po paru próbach i tel olano mnie i mój problem spychajac komuś innemu a nie p.Maciejowi, wszystko szło fajnie i gładko do momentu zapłaty , potem nie ma dr, będzie moze, jutro,za dwa dni i takie inne.Wizyta na nowym miejscu Wrzosy utwierdziło mnie by zerwać kontakty i przerwać leczenie, mało tego ludzie których skierowalem do dr.M zaczęli opowiadać i skarżyć sie na implanty( wszyscy musieli poprawiać gdzie indziej to co zostało złe zrobione lub nie poprawione przez dr.M ) przykro było mi to słyszeć od znajomych ale sam odczulem na sobie pośpiech,i brak czasu doktora. To nie prowadzi do niczego dobrego, mam nadzieje ze warto pomyśleć doktorze nad swoim postepowaniem,mimo wszystko pozdrawiam.

W 100% mogę polecić klinikę. Dr M.Drosd jest miły, uprzejmy z dużym poczuciem humoru. Mój przypadek był dość skomplikowany i wymagał długiego leczenia. Profesjonalizm osób pracujących w klinice jest widoczny na każdym kroku, wszyscy są nastawienia na pomoc pacjentowi, nie stwarzają bariery. Atmosfera jest miła i ciepła. leczenie ogranicza ból do minimum lub jest bezbolesne. Sprzęt i technologia na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli leczyć zęby to tylko w klinikach dr Drosda.

Doktor Drosd to najlepszy lekarz stomatologii na jakiego trafiłam do tej pory.Miałam wstawiany implant,który świetnie mi służy i wygląda jak prawdziwy ząb.Nie mam z nim żadnego problemu i już na krótko po zabiegu zapomniałam ze jest sztuczny!Dostałam również dożywotnią gwarancję,myślę ze to bardzo ważne.Doktor jest bardzo sympatyczny z poczuciem humoru.Usługi nie są co prawda tanie,ale warto!Wybieram się niebawem na leczenie do kliniki z moją córką.Mam pewność że będziemy zadowolone.

No cóż szkoda że nie mogę potwierdzić tych OCH i ACH o stomatologach z gabinetu dr Drosda no ale cóż jaki pan taki kram liczy się w tym gabinecie tylko many many many, informacje telefoniczne mijają się z rzeczywistą prawdą koszty są inne aniżeli na ulotkach ale cóż mądry polak po szkodzie teraz już wiem jak postępować jeżeli będę korzystała z jakiegokolwiek prywatnego gabinetu stomatologicznego tego nauczono mnie w gabinecie doktora.

Pan doktor Drosd założył mi kilka impantów . Przed wizytą poświęcił mi bardzo dużo czasu na wyjaśnienie sposobów leczenia, pokazywał rózne sposoby leczenia i rożne przypadki w sposób wizualny . Jest bardzo miłym czlowiekiem . Traktuje pacjenta z szacunkiem. Cały personel kliniki jest bardz miły i kompetentny. Polecam. Małgorata Duszyńska.

Jest bardzo miłym czlowiekiem . Traktuje pacjenta z szacunkiem.
Cały personel kliniki jest bardz miły i kompetentny. Polecam.
Małgorata Duszyńska.