Maciej Drosd

Wyjątkowy lekarz, bardzo miły, profesjonalista, naprawdę godny polecenia. Ma równie miłe jak on sam grono współpracowników i fantastycznie wyposażony, nowoczesny gabinet. Ceny znaczne, lecz adekwatne do oferowanych usług (pierwszy raz spotkałam się z tak kompleksową obsługą, łącznie ze zdjęciami panoramicznymi szczęki w cenie wizyty!), a w czasie ostatniej wizyty także pod względem finansowym zostałam bardzo, bardzo dobrze potraktowana. Szczerze wszystkim polecam, naprawdę warto. Dziękuję KSE za mój uśmiech:)

Uważam że dr Drosd to specjalista wysokiej klasy a przy tym po prostu fajny gość! jestem z okolic Inowrocławia i kierując się opiniami innych pacjentów ale też mojego lekarza udałem się do kliniki w Toruniu. musiałem sobie wstawić szybko jedynkę, którą straciłem w małym wypadku podczas weekendu :) no i co tu dużo gadać... raz, dwa, trzy i mam nowy ząb! tanio nie było ale jeśli chodzi o implanty to w Toruniu ceny są wszędzie takie same bo sprawdzałem, więc wybrałem tego lekarza ze względu na opinię. zresztą nie chciałem oszczędzać bo to przecież jedynka a i implant mam z dożywotnią gwarancją, więc spokój do końca życia :) Polecam! Mariusz

A ja jestem zadowolonym pacjentem dr Drosda! miałem wszczepiane dwa implanty oraz dodatkowo na nich korony porcelanowe. To fakt że cena nie była najniższa ale za jakość się płaci! mam implanty z DOŻYWOTNIĄ gwarancją i najlepsze korony! o wszystkich kosztach zostałem poinformowany przez doktora na pierwszej wizycie i miałem ułożony plan leczenia. później zgodnie z planem miałem wykonywane zabiegi i końcowa cena była taka sama jak na podpisanym dokumencie. zabiegi w miłej atmosferze i bez bólu i stresu! czego chcieć więcej? dla mnie to najlepszy i najbardziej profesjonalny implantolog w ...

dla mnie to najlepszy i najbardziej profesjonalny implantolog w regionie! a takie wypisywanie nipochlebnych komentarzy na internecie uważam za niestosowne... a przede wszystkim są one kłamliwe i wstawiane tylko po to aby człowiekowi zaszkodzić!

No cóż szkoda że nie mogę potwierdzić tych OCH i ACH o stomatologach z gabinetu dr Drosda no ale cóż jaki pan taki kram liczy się w tym gabinecie tylko many many many, informacje telefoniczne mijają się z rzeczywistą prawdą koszty są inne aniżeli na ulotkach ale cóż mądry polak po szkodzie teraz już wiem jak postępować jeżeli będę korzystała z jakiegokolwiek prywatnego gabinetu stomatologicznego tego nauczono mnie w gabinecie doktora.

Niestety bardzo się zawiodłam na doktorze. Obiecał mi wspaniały efekt po implancie (zaplaciłam ponad 5000 zl) a wyglądam okropnie. Mialam jeszcze przeszczep dziasla (dalsze koszty) który nie poprawił wyglądu mojej jedynki. Zdecydowanie nie polecam!!! Sztuczny uśmiech doktora nie rekompensuje fatalnego efektu leczenia.

Ceny kosmiczne ale to bym przeżyl, ale naciąganie na bezsensowne zabiegi i odwlekanie z leczeniem glównego problemu to gruba przesada. Wkońcu zdecydowalem się iść do innego lekarza i problem zalatwiony za 1/3 tej ceny. Powiedzialbym lekarz dla naiwnych z grubym portfelem

Świetny specjalista, jasno tłumaczy cały przebieg leczenia z góry podając ceny poszczególnych zabiegów, super gość któremu można zaufać

W 100% mogę polecić klinikę. Dr M.Drosd jest miły, uprzejmy z dużym poczuciem humoru. Mój przypadek był dość skomplikowany i wymagał długiego leczenia. Profesjonalizm osób pracujących w klinice jest widoczny na każdym kroku, wszyscy są nastawienia na pomoc pacjentowi, nie stwarzają bariery. Atmosfera jest miła i ciepła. leczenie ogranicza ból do minimum lub jest bezbolesne. Sprzęt i technologia na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli leczyć zęby to tylko w klinikach dr Drosda.

Pełen profesjonalizm i nowoczesne metody leczenia

Pełen profesjonalizm i nowoczesne metody leczenia

Doktor Drosd to najlepszy lekarz stomatologii na jakiego trafiłam do tej pory.Miałam wstawiany implant,który świetnie mi służy i wygląda jak prawdziwy ząb.Nie mam z nim żadnego problemu i już na krótko po zabiegu zapomniałam ze jest sztuczny!Dostałam również dożywotnią gwarancję,myślę ze to bardzo ważne.Doktor jest bardzo sympatyczny z poczuciem humoru.Usługi nie są co prawda tanie,ale warto!Wybieram się niebawem na leczenie do kliniki z moją córką.Mam pewność że będziemy zadowolone.