Maciej Drosd

Pan doktor Drosd założył mi kilka impantów . Przed wizytą poświęcił mi bardzo dużo czasu na wyjaśnienie sposobów leczenia, pokazywał rózne sposoby leczenia i rożne przypadki w sposób wizualny . Jest bardzo miłym czlowiekiem . Traktuje pacjenta z szacunkiem. Cały personel kliniki jest bardz miły i kompetentny. Polecam. Małgorata Duszyńska.

Jest bardzo miłym czlowiekiem . Traktuje pacjenta z szacunkiem.
Cały personel kliniki jest bardz miły i kompetentny. Polecam.
Małgorata Duszyńska.

Witam. Chciałem napisać aby wyrazić podziw dla Pana doktora Drosda za profesjonalne wstawienie mi implantu. Był to tylko jeden ząb i zabieg był bardzo krótki ale w każdym momencie moich kilku wizyt w klinice czujem się spokojny i usatysfakcjonowany. Na pierwszej wizycie doktor wytłumaczył mi na czym polega zabieg i podał cenę za usługę (5500 zł za implant z koroną). na drugiej wizycie miałem już wszczepiony implant a po 3 miesiącach po wygojeniu miałem już nowy ząb. Wszystko przebiegło bezboleśnie i bez żadnych problemów! Może nie jest to najtańszy implant ale ma dożywotnią gwarancję, więc to się dla mnie liczyło najbardziej. Jeszcze raz dziękuję za profesjonalną opiekę! I jeszcze jedno - W klinice mają chyba najlepszą kawę w Toruniu! po prostu mistrzostwo świata!

Niestety opinie piszą głownie ludzie , których jak sadzę zwyczajnie nie stać na leczenie którego potrzebują . Ceny przecież ustala się przed leczeniem . ? Na wizytę musiałem czekać prawie 4 miesiące . Czyżby wszyscy byli w błędzie i dawali się naciagac ?? Poprostu wiedza , doświadczenie i pewna ręka doktora niektórym mogą wydawać się brawura . Dla mnie to szczyt kompetencji . Moje Implanty wzbudziły podziw nawet w USA gdzie mieszkam . A cena ... W Polsce ceny są śmieszne !!!! Nie wiecie jak macie tanio , za tak profesjonalne leczenie . Moja mama teraz miała usunięte stare zeby i natychmiast doktor założył jej nowe bez czekania . W USA powiedzieli ze to poziom master od implantology . Możecie dalej chodzić do tanich dentystow którzy bedą na was się uczyć . Powodzenia . Mnie inny dentysta nigdy nie zobaczy

Zdecydowanie nie polecam.Pan doktor jest sztucznie miły tylko gdy pozyskuje pacjenta, pózniej już uprzejmości idą na bok i liczy się tylko kasa.Zdecydowanie nie polecam.

Polecam z całego serca - wspaniały i kompetentny lekarz.

Polecam z całego serca - wspaniały i kompetentny lekarz.

Pan doktor skutecznie wyleczył mnie z chęci posiadania implantów. Mam jak najgorsze wspomnienia po wizycie w centrum i nikomu nie życzę by przeżył to co ja. I najgorsze nie było tylko złe wykonanie zabiegu lecz późniejsze cyniczne traktowanie.

Pan doktor skutecznie wyleczył mnie z chęci posiadania implantów.

Pan doktor bardzo uprzejmy i wesoły, problem w tym że za plecami śmieje się z każdego pacjenta lub na niego narzeka-wystarczy wytężyć słuch przed wejściem do gabinetu. Na początku się stara, a po skasowaniu kasy już ma w nosie, byle tylko się pozbyć problemu. Niby będzie poprawiał aż pacjent będzie zadowolony ale po kilku wizytach wciśnie każdą robotę jako-lepiej się już nie da.

gabinet ten spełnia najlepsze oczekiwania ,doktor Drosd potrafi rozśmieszyć pacjenta w czasie wizyty jest czuły ,kompetentny dobry lekarz jestem bardzo zadowolona z usług poświęca dużo czasu,tłumaczy chorobę i metodę leczenia ,wzbudza zaufanie pacjenta polecam wszystkim.

jestem bardzo zadowolona z uslugi polegajacej na usunięciu złamanego narzędzia podczas leczenia kanałowego

Dentysta, który potrafi rozśmieszyć pacjenta w czasie borowania zęba! Wrażliwy, czuły, kompetentny, empatyczny. Dobry lekarz i dobry człowiek. Polecam!!!