Maciej Drosd

Metamorfoza uśmiechu to ciekawa usługa, bo się widzi wyniki jeszcze przed wykonaniem różnych zabiegów. Wstawiałem najtańsze licówki, ale doskonale się trzymają i nie mam z nimi problemów pielęgnacyjnych.

Jeżeli marzycie o naprawdę białych zębach to warto odwiedzić specjalistę. Wszystko na miejscu. Praktycznie wszystkie rodzaje uzupełnień protetycznych i budżetowe oraz w klasie premium. Na pewno uda się do budżetu dopasować.

Specjalista od wszystkiego właściwie i potrafi zaprojektować uśmiech, z którego pacjent będzie później zadowolony. Właśnie takiego lekarza człowiek oczekuje, czyli uśmiechniętego, pozytywnie nastawionego i przede wszystkim skutecznego.

Po zaprojektowaniu uśmiechu od razu podjąłem decyzję, żeby iść w temat :) Białe zęby to ważna inwestycja. Jak coś się stanie to zrobię tutaj implanty na 100%. Widziałem kilka osób, które sobie zrobiły i przyznam szczerze może nawet lepiej od naturalnych zębów.

Wstawiałem implant tacie tutaj w gabinecie i wydaje mi się, że stosowane metody bardzo nowoczesne. Tata miał od lat problemy z zębami i w końcu udało mi się umówić go na wizytę. Stomatolog wyrozumiały i cierpliwy, nawet dla starszych pacjentów.

Specjalista, który faktycznie wie jak zadbać o uśmiech i odmienić jego wygląd. Jeśli chodzi o stomatologię estetyczną to moim zdaniem osoba, która gwarantuje wyjątkowe podejście do pacjenta i jest w stanie zaproponować takie rozwiązania, które zagwarantują wyjątkowe efekty.

jestem bardzo zadowolony z wykonanej metamorfozy uśmiechu jaką przeprowadził Pan doktor. Polecam każdemu kto chce mieć w końcu piękny i zdrowy uśmiech.

Świetny lekarz, bardzo dobry kontakt i niesamowite poczucie humoru. Efekty leczenia - świetne jak najbardziej mogę polecać każdemu kto chce zadbać o swój uśmiech.

Doskonały lekarz, jeśli chcecie zadbać o swój uśmiech to na jego ofertę można liczyć pod tym kątem.

Faktycznie te efekty jeśli chodzi o odmianę uśmiechu były wyjątkowe, metamorfoza wykonana indywidualnie i z tego warto skorzystać.