lekarz Joanna Janiga

2,9
2,7
2,6
2,5

Rewelacyjny lekarz, moja córka w końcu pozbyła się trądziku a miała "robaczkowy" po którym zostawały blizny. Rewelacyjnie dobrane leki, dużo rozmów na temat diety, higieny - a to przy tym problemie bardzo ważne. Gorąco polecam - tylko regularne wizyty, systematyczność i kompetencja Pani doktor dają pożądany efekt. A koszty - może wysokie (ok.1000zł.wizyty + 2.500 leki i badania lekarskie) ale piękna twarz mojej córki były tego warte. P.S. O kosztach kuracji zostałam poinformowana i świadomie się na nią zdecydowałam. Teraz nawet przy miesiączce nie córka nie ma żadnych zmian.

Brak Słów i szkoda gadać ...........................

Brak Słów i szkoda gadać ...........................

Pani Doktor to wyjątkowa naciągaczka. Dużo mówi, ale najczęściej na temat swoich wojaży, spraw osobistych i zagranicznych zakupów. Zabija tym czas, aby Ci, którzy siedzą w poczekalni nie zorientowali się, że za chwilę zapłacą 100 PLN jedynie za wypisanie recepty (najczęściej na kolejny antybiotyk). Jeśli lek zadziała, to super!Chodzimy jednak po następne recepty aby nie było nawrotu choroby.Jeśli lek nie zadziała, to przepisze coś innego - może trafi. Wizyty nie kończą się właściwie nigdy, a Pani Doktor zbija na nas naiwnych niezłą kaskę. Kobieta bez serca i sumienia, bo jeśli ktoś za wypisanie recepty zgarnia od chorej emerytki 100 PLN i koniecznie każe przyjść po kolejną receptę - to już nie lekarz...to hiena!!!
Fiskalne kasy w prywatnych gabinetach - koniecznie!!!

Wizyta trwała kilka minut pani "doktor" nie raczyła nawet obejrzeć chorej stopy kartę pacjenta w przenośni (biała kartka przecięta na szybkiego przy mnie i wrzucona w jakieś świstki. Pani doktor traktuje pacjenta jak KLIENTA odbiera telefony od innych pacjentów w czasie wizyty-ŻENADA.Za 100 zł dostałem receptę i nic więcej .Naciąga na kolejne wizyty!!!

BARZO DOBRY LEKARZ CHODZĘ DO PRZYCHODNI I JESTEM ZADOWOLONA MOJE DZIECKO CHOROWAŁO I DOPIERO PANI DOKTOR POSTAWIŁA TRAFNĄ DIAGNOZE GORĄCO POLECAM DOBRY FACHOEIEC

Pomogła mi wyleczyc tradzik cystowo- grudkowy w stadium bardzo zaawansowanym, a tym samym odmieniła moje zycie o 180 stopni. KOmpetentna, sumienna, bardzo wiele jej zawdzieczam i oczywiscie polecam. Jest to osoba "specyficzna" jeśli chodzi o sposób bycia, dlatego moze budzic różne odczucia pacjentów, ale jako lekarz jest godna polecenia.

BARDZO "GŁOŚNA" KOBIETA!!!WSZYSTKIE OSOBY SIEDZĄCE W POCZEKALNI WIEDZĄ Z JAKIM PROBLEMEM SIĘ PRZYCHODZI.WIZYTA SKŁANIA SIĘ DO JEDNEGO PROBLEMU.RESZTA...PÓŻNIEJ(CZYLI KOLEJNE WIZYTY I .....80ZŁ)JEST BARDZO NIEZORGANIZOWANA. PANI DOKTOR MA SWOJE ULUBIONE ZABIEGI I TYM POŚWIĘCA CZAS.SĄ "LEPSZE" I "GORSZE" PACJENKI.JA PRZY PIERWSZEJ WIZYCIE OD RAZU STAŁAM SIĘ TĄ DRUGĄ:(TO PRZYKRE.WIZYTA 80ZŁ-NIE MAŁO!

Humorzasta, a wtedy niesympatyczna , zdecydowanie nie polecam.

Humorzasta, a wtedy niesympatyczna , zdecydowanie nie polecam.

Bardzo kompetetny i rzetelny lekarz. Trafnie stawia diagnozę oraz leczenie jest skuteczne. Polacam