lekarz Joanna Karkułowska

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Córka jest pod opieką Pani lek. J. Karkułowskiej od ponad roku. Trafiliśmy do niej po zaniedbaniach wcześniejszego lekarza. Nie zbagatelizowała naszych obaw i podejrzeń, kierowała na liczne badania, co pozwoliło na postawienie prawidłowej diagnozy. Skutkowało to przeprowadzeniem operacji u córki. Jej brak przyczyniłby się w najbliższym czasie do pogorszenia stanu zdrowia dziecka. W sprawach bardziej rutynowych - anginy, przeziębienia, bóle brzucha - nigdy nie spotkaliśmy się z lekceważeniem dolegliwości. Pani doktor jest zaangażowana, serdeczna i ciepła w podejściu do dziecka, wszystko tłumaczy. Leczenie jest skuteczne, a wizyty wiążą się dla ...

Córka jest pod opieką Pani lek. J. Karkułowskiej od ponad roku. Trafiliśmy do niej po zaniedbaniach wcześniejszego lekarza. Nie zbagatelizowała naszych obaw i podejrzeń, kierowała na liczne badania, co pozwoliło na postawienie prawidłowej diagnozy. Skutkowało to przeprowadzeniem operacji u córki. Jej brak przyczyniłby się w najbliższym czasie do pogorszenia stanu zdrowia dziecka.
W sprawach bardziej rutynowych - anginy, przeziębienia, bóle brzucha - nigdy nie spotkaliśmy się z lekceważeniem dolegliwości.
Pani doktor jest zaangażowana, serdeczna i ciepła w podejściu do dziecka, wszystko tłumaczy. Leczenie jest skuteczne, a wizyty wiążą się dla córki nie ze stresem, ale z radością, że znów zobaczy swoją ulubioną Panią doktor.
Oby było więcej takich lekarzy!

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat