lekarz Joanna Karkułowska

Córka jest pod opieką Pani lek. J. Karkułowskiej od ponad roku. Trafiliśmy do niej po zaniedbaniach wcześniejszego lekarza. Nie zbagatelizowała naszych obaw i podejrzeń, kierowała na liczne badania, co pozwoliło na postawienie prawidłowej diagnozy. Skutkowało to przeprowadzeniem operacji u córki. Jej brak przyczyniłby się w najbliższym czasie do pogorszenia stanu zdrowia dziecka. W sprawach bardziej rutynowych - anginy, przeziębienia, bóle brzucha - nigdy nie spotkaliśmy się z lekceważeniem dolegliwości. Pani doktor jest zaangażowana, serdeczna i ciepła w podejściu do dziecka, wszystko tłumaczy. Leczenie jest skuteczne, a wizyty wiążą się dla ...

Pani doktor jest zaangażowana, serdeczna i ciepła w podejściu do dziecka, wszystko tłumaczy. Leczenie jest skuteczne, a wizyty wiążą się dla córki nie ze stresem, ale z radością, że znów zobaczy swoją ulubioną Panią doktor.
Oby było więcej takich lekarzy!