Lekarze Police

lekarz Teodozja Gronkowska

Przychodnia Lekarska "SPEC-MEDICA"S.C
ulica Siedlecka 20C
72-010 Police

Niecałą godzinę temu udałam się na wizytę do tej Pani (WOMP). Zdecydowanie nie polecam. Jakikolwiek brak szacunku do pacjenta, odnosiłam wrażenie jakby Pani siedziała w gabinecie za karę. Kompletny brak poszanowania czasu zarówno pacjenta w gabinecie jak i pacjentów oczekujących na wizytę - chodzi tu głównie o to czym zajmowała się Pani doktor podczas "badania". Było to m.in. odbieranie telefonów i rozmowy nie na temat, rozmowy z drugim lekarzem, który ...
Opinia dodana przez: Kamila

Rafał Jędrzejczyk

Okulista

ZOZ CONSULTA s.c.
Chodkiewicza 11
72-010 Police

Miałam poważne obawy przed wizytą u R. Jędrzejczyka jako konsultanta ZUS . Jak się okazało , zupełnie niepotrzebnie . Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista . Spokój i cierpliwość w podejściu do pacjenta . Niezwykła staranność podczas kompleksowego badania . Szczerze polecam tego sympatycznego lekarza okulistę .....
Opinia dodana przez: DORIS

lekarz Dariusz Lejman

Traumatolog, Ortopeda

Piłsudskiego 2e
Police

lekarz potrafiący nawiązać dobrt kontakt z pacjętem ,życzliwy,kompetętny,udziela dobrych porad ,jest skuteczny w leczeniu.Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Grzegorz Matyja

Laryngolog

gab.otolaryngol.
Szczecin, ul. Milczańska 47a
Police

Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Do doktora trafiliśmy po nieudanej fenestracji torbieli ślinianki podjęzykowej mojego 5 letniego syna (dodam że lekarz, który przeprowadził tą operacje nie chciał podjąć się kolejnej, odsyłając nas do innych lekarzy, a kolejny lekarz też odesłał nas z „kwitkiem”). I tak po wielu poszukiwaniach na całe szczęście trafiliśmy do doktora Grzegorza Matyja (na wizyty dojeżdżaliśmy 180 km do Gorzowa W.), który po konsultacji ...
Opinia dodana przez: Tomek

Maciej Arendarczyk

Samodzielny Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowtnej "STOMAX" S.C.
ulica Bankowa 16C
72-010 Police

Pacjentką P. doktora Arendarczyka jestem od wielu lat. Zęby były leczone na NFZ, a koronki i protezę częściową prywatnie, bo tego niestety fundusz nie refunduje. Koronki kolorystycznie dobrane do sąsiednich zębów, a częściowa proteza idealnie dopasowana - nie uciska i nie obciera. Pan doktor jest bardzo delikatny i uprzejmy.
Opinia dodana przez: Lucyna

lek. dent. Joanna Bochniak

Spółdzielców 85
72-010 Police

Pełen profesjonalizm, zawsze z przerażeniem wchodziłem do stomatologa do Doktor idę bez ugietych nóg, lekarz z powołania, szczerze polecam
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Mirosława Kasperska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Piłsudskiego 2e
Police

Miła, sympatyczna, nie ma problemów z wystawianiem skierowań na badania jak to niektórzy, poleci lub odradzi konkretnego specjalistę, przykłada się do problemu pacjenta

dr n. med. Lilianna Bartnicka

Stomax
Bankowa16
72-010 Police

jestem pacjentka Pani doktor juz dlugie lata,uwazam ze czas,ma duze znaczenie na temat opini stomatologa,oprocz podejscia,pracy i materialow na ktorych pracuje Pani doktor,moge powiedziec,ze mialam duzo szczescia,ze trafilam do dr Bartnickiej.Jest bardzo dobrym lekarzem,atmosfera i podejscie do pacjenta jest na wysokim poziomie a ja sama mam piekny usmiech i zdrowe zeby..polecam kazdemu,kto szuka bardzo dobrego stomatologa i lekarza z powolania
Opinia dodana przez: anna

Krystyna Twarowska-Czerwińska

Pediatra

Medika
Kuźnicka 1
72-009 Police

Lekarz naprawdę z powołania. Ma super kontakt z moim dzieckiem. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Jest naprawdę cudowna. Dziękujemy pani doktor 😊
Opinia dodana przez: Joanna

Katarzyna Kuckiel-Żuk

Okulista

ISPL
Siedlecka 2 p.310
72-010 Police

Doktor zbadała mnie. Bardzo dobrze pokierowała i żywo interesuje się mną po zabiegu. Nie ma siły aby zamieniła panią doktor.
Opinia dodana przez: Anna