Maciej Arendarczyk

Jestem bardzo zadowolona z lekarza wkacu wszystkie sobie ząbki zrobiłam. Co najbardziej mnie zadowala że jest bardzo delikatny ale bardzo dokładny. Chociaż na początku jak go zobaczyłam to się wystraszylam bo miałam 8 do rwania a jest młody i szczupły bałam się że nie da rady a zrobił to w ciągu 15 min bez bólu bez paprania się i wszystko bardzo dobrze się goilo. Naprawdę z czystym sumieniem go polecam

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Niezwykle uprzejmy i bardzo delikatny, empatyczny.Wszystko dokładnie tłumaczy.Dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu.Szczerze polecam!!

Lekarz bardzo staranny i dokładny. Jest delikatny w czasie borowania. Uprzejmy, chętnie udziela informacji na temat schorzenia. Polecam,

Takiego LEKARZA,to trudno spotkać.Rewelacja,przemiły młody człowiek.Ja starsza pani mam do niego pełne zaufanie.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i to na FZ.Pozdrawiam .R SZ.

Już nie boli, bardzo miło wspominam wizytę u dr Arendarczyka.Polecam J.W.

Już nie boli, bardzo miło wspominam wizytę u dr Arendarczyka.Polecam J.W.

Znalezienie dobrego dentysty to skarb. Na szczęście istnieją już stomatolodzy, którzy znajdują pasję w leczeniu zębów i to jest właśnie jeden z nich. Zdecydowanie polecam.

Jestem bardzo zadowolony, miałem do zrobienia leczenie kanałowe, super, miło i niedrogo. Pozdrawiam Marcin Z.

Dzisiaj byłam z synkiem u doktora, dziecko jest zachwycone, Alan nie chciał zejść z fotela. Pełen profesjonalizm, doskonałe podejście do dzieci, cena adekwatna do usługi.Jesteśmy bardzo zadowoleni

Świetny lekarz, naprawdę polecam. na pewno to nie będzie moja ostatnia wizyta

Świetny lekarz, naprawdę polecam. na pewno to nie będzie moja ostatnia wizyta

Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Dzieci go uwielbiają . Polecam go .!

Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Dzieci go uwielbiają . Polecam go .!