Maciej Arendarczyk

Pacjentką P. doktora Arendarczyka jestem od wielu lat. Zęby były leczone na NFZ, a koronki i protezę częściową prywatnie, bo tego niestety fundusz nie refunduje. Koronki kolorystycznie dobrane do sąsiednich zębów, a częściowa proteza idealnie dopasowana - nie uciska i nie obciera. Pan doktor jest bardzo delikatny i uprzejmy.

witam, polecam doktorka jest młody ale profesjonalny, ja starsza pani trafiłam przypadkiem ale jestem szczęśliwa i już nie chcę innego lekarza, bez bólu ,wytłumaczy co trzeba zrobić, uśmiechnięty tylko szkoda że teraz trzeba go szukać w Policach ale co zrobić

Jestem bardzo zadowolona z lekarza wkacu wszystkie sobie ząbki zrobiłam. Co najbardziej mnie zadowala że jest bardzo delikatny ale bardzo dokładny. Chociaż na początku jak go zobaczyłam to się wystraszylam bo miałam 8 do rwania a jest młody i szczupły bałam się że nie da rady a zrobił to w ciągu 15 min bez bólu bez paprania się i wszystko bardzo dobrze się goilo. Naprawdę z czystym sumieniem go polecam

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Niezwykle uprzejmy i bardzo delikatny, empatyczny.Wszystko dokładnie tłumaczy.Dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu.Szczerze polecam!!

Lekarz bardzo staranny i dokładny. Jest delikatny w czasie borowania. Uprzejmy, chętnie udziela informacji na temat schorzenia. Polecam,

Takiego LEKARZA,to trudno spotkać.Rewelacja,przemiły młody człowiek.Ja starsza pani mam do niego pełne zaufanie.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i to na FZ.Pozdrawiam .R SZ.

Już nie boli, bardzo miło wspominam wizytę u dr Arendarczyka.Polecam J.W.

Już nie boli, bardzo miło wspominam wizytę u dr Arendarczyka.Polecam J.W.

Jestem bardzo zadowolony, miałem do zrobienia leczenie kanałowe, super, miło i niedrogo. Pozdrawiam Marcin Z.

Znalezienie dobrego dentysty to skarb. Na szczęście istnieją już stomatolodzy, którzy znajdują pasję w leczeniu zębów i to jest właśnie jeden z nich. Zdecydowanie polecam.

Dzisiaj byłam z synkiem u doktora, dziecko jest zachwycone, Alan nie chciał zejść z fotela. Pełen profesjonalizm, doskonałe podejście do dzieci, cena adekwatna do usługi.Jesteśmy bardzo zadowoleni