Filtruj terminy

Stomatolog Police

lek. dent. Joanna Bochniak

Spółdzielców 85
72-010 Police

Pełen profesjonalizm, zawsze z przerażeniem wchodziłem do stomatologa do Doktor idę bez ugietych nóg, lekarz z powołania, szczerze polecam
Opinia dodana przez: Robert

Maciej Arendarczyk

Samodzielny Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowtnej "STOMAX" S.C.
ulica Bankowa 16C
72-010 Police

Jestem bardzo zadowolona z lekarza wkacu wszystkie sobie ząbki zrobiłam. Co najbardziej mnie zadowala że jest bardzo delikatny ale bardzo dokładny. Chociaż na początku jak go zobaczyłam to się wystraszylam bo miałam 8 do rwania a jest młody i szczupły bałam się że nie da rady a zrobił to w ciągu 15 min bez bólu bez paprania się i wszystko bardzo dobrze się goilo. Naprawdę z czystym sumieniem go polecam

dr n. med. Lilianna Bartnicka

Stomax
Bankowa16
72-010 Police

jestem pacjentka Pani doktor juz dlugie lata,uwazam ze czas,ma duze znaczenie na temat opini stomatologa,oprocz podejscia,pracy i materialow na ktorych pracuje Pani doktor,moge powiedziec,ze mialam duzo szczescia,ze trafilam do dr Bartnickiej.Jest bardzo dobrym lekarzem,atmosfera i podejscie do pacjenta jest na wysokim poziomie a ja sama mam piekny usmiech i zdrowe zeby..polecam kazdemu,kto szuka bardzo dobrego stomatologa i lekarza z powolania
Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Magdalena Salak

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego
ul. Grunwaldzka 20

Miałam przyjemność poznać Panią doktor
w Gabinecie Ra - dent w Szczecinie Trafiłam do niej z polecenia, zatem nie tylko ja jestem baaardzo zadowolona z pracy tego lekarza. Pani doktor jest najlepsza pod "słońcem". Pacjent u Niej czuje się bezpiecznie. Byłam pod wrażeniem jej precyzji i delikatności. Widać u niej profesjonalizm. Z moich "krzywych" ząbków zrobiła "cudo". Poza tym jest przemiłą osobą. Bardzo szkoda, że wyjechała ze Szczecina. Ale ...
Opinia dodana przez: Halina

lek. dent. Tomasz Żabski

Spółdzielców 85
72-010 Police

Cudowny lekarz i człowiek. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta.Jak leczyć lub wyrywać zęby tylko dr Tomasz szczerze polecam (stomatologia na Leśnej w Wałczu)
Opinia dodana przez: Marcin K.

lek. dent. Justyna Urbaś

ulica Bankowa 20
72-010 Police

Również gabinet ma zawartą umowę z NFZ.Po raz pierwszy miałam tak profesjonalnie usuwany kamień z zębów.Następna wizyta to już leczenie.

lek. dent. Monika Kuryłowicz

ulica Bankowa 20
72-010 Police

Szybko, bezboleśnie, profesjonalnie. Jeżeli komuś nie odpowiada obecna opieka medyczna i zastanawia się nad DDentem, to Tą Panią Doktor polecam - aczkolwiek ciężko się umówić, gdyż bardzo dużo ma pacjentów - nie bez powodu :).
Opinia dodana przez: Przemek

Beata Dudek

kard. Wyszyńskiego 13
Police

Swietna dentystka i wspanialy człowiek.Zabiegi wykonuje bardzo delikatnie i dokładnie.Dzięki niej mam wyleczone ubytki i piękny uśmiech,a to ważne zwłaszcza, ze niedlugo mam ślub.
Opinia dodana przez: kuba

lek. dent. Joanna Bochnak

Samodzielny Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowtnej "STOMAX" S.C.
ulica Bankowa 16C
72-010 Police

Serdecznie polecam Panią doktor, jest to bardzo dobra lekarz mimo młodego wieku. Leczę się u doktor od kilku lat i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na jej temat.Dzięki niej przestałam bać się stomatologów, jest bardzo delikatna. I co jest ważne...potrafi słuchać pacjentów.Do tego bardzo dobrze leczy zęby kanałowo. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Katarzyna Smoleń

"MEDIKA" Usługi Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kuźnicka 1
72-010 Police

Dentystka może i ma wiedzę, ale pazerność aż wycieka z jej gabinetu. Nawet jak przyjmuje na NFZ, żąda pieniędzy za lepsze plomby szantażując, że ta darmowa zaraz i tak wypadnie. Starszych ludzi oszukuje, twierdząc że białe plomby na jedynki są płatne, a to nieprawda bo leczenie jedynek jest darmowe!! no ale skąd starsi ludzi mają wiedzieć... Kobieta nieuprzejma i opryskliwa, zawsze powie jakiś wredny komentarz. Za kanałówkę woła 1500zł, jeden ...
Opinia dodana przez: anonimowo

Stomatolodzy w mieście Police