Stomatolog Police

ulica Bankowa 20
72-010 Police

Również gabinet ma zawartą umowę z NFZ.Po raz pierwszy miałam tak profesjonalnie usuwany kamień z zębów.Następna wizyta to już leczenie.

ulica Bankowa 20
72-010 Police

Szybko, bezboleśnie, profesjonalnie. Jeżeli komuś nie odpowiada obecna opieka medyczna i zastanawia się nad DDentem, to Tą Panią Doktor polecam - aczkolwiek ciężko się umówić, gdyż bardzo dużo ma pacjentów - nie bez powodu :).

Opinia dodana przez: Przemek

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego
ul. Grunwaldzka 20

Miałam przyjemność poznać Panią doktor

Miałam przyjemność poznać Panią doktor
w Gabinecie Ra - dent w Szczecinie Trafiłam do niej z polecenia, zatem nie tylko ja jestem baaardzo zadowolona z pracy tego lekarza. Pani doktor jest najlepsza pod "słońcem". Pacjent u Niej czuje się bezpiecznie. Byłam pod wrażeniem jej precyzji i delikatności. Widać u niej profesjonalizm. Z moich "krzywych" ząbków zrobiła "cudo". Poza tym jest przemiłą osobą. Bardzo szkoda, że wyjechała ze Szczecina. Ale mam nadzieję, że ją wkrótce odwiedzę w Policach. Sporo kilometrów mnie dzieli. Dużo sukcesów Pani doktor i wszystkiego dobrego. Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Halina

kard. Wyszyńskiego 13
Police

Swietna dentystka i wspanialy człowiek.Zabiegi wykonuje bardzo delikatnie i dokładnie.Dzięki niej mam wyleczone ubytki i piękny uśmiech,a to ważne zwłaszcza, ze niedlugo mam ślub.

Opinia dodana przez: kuba

Samodzielny Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowtnej "STOMAX" S.C.
ulica Bankowa 16C
72-010 Police

Serdecznie polecam Panią doktor, jest to bardzo dobra lekarz mimo młodego wieku. Leczę się u doktor od kilku lat i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na jej temat.Dzięki niej przestałam bać się stomatologów, jest bardzo delikatna. I co jest ważne...potrafi słuchać pacjentów.Do tego bardzo dobrze leczy zęby kanałowo. Polecam

Opinia dodana przez: Ewelina

Spółdzielców 85
72-010 Police

Pełen profesjonalizm, zawsze z przerażeniem wchodziłem do stomatologa do Doktor idę bez ugietych nóg, lekarz z powołania, szczerze polecam

Opinia dodana przez: Robert

Samodzielny Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowtnej "STOMAX" S.C.
ulica Bankowa 16C
72-010 Police

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Niezwykle uprzejmy i bardzo delikatny, empatyczny.Wszystko dokładnie tłumaczy.Dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu.Szczerze polecam!!

Opinia dodana przez: Beata

Stomax
Bankowa16
72-010 Police

jestem pacjentka Pani doktor juz dlugie lata,uwazam ze czas,ma duze znaczenie na temat opini stomatologa,oprocz podejscia,pracy i materialow na ktorych pracuje Pani doktor,moge powiedziec,ze mialam duzo szczescia,ze trafilam do dr Bartnickiej.Jest bardzo dobrym lekarzem,atmosfera i podejscie do pacjenta jest na wysokim poziomie a ja sama mam piekny usmiech i zdrowe zeby..polecam kazdemu,kto szuka bardzo dobrego stomatologa i lekarza z powolania

Opinia dodana przez: anna

Spółdzielców 85
72-010 Police

Bardzo kompetentny i wyrozumiały lekarz. Widać, że leczy z powołaniem. Każdemu poleciłabym Pana Doktora

"MEDIKA" Usługi Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kuźnicka 1
72-010 Police

Dentystka może i ma wiedzę, ale pazerność aż wycieka z jej gabinetu. Nawet jak przyjmuje na NFZ, żąda pieniędzy za lepsze plomby szantażując, że ta darmowa zaraz i tak wypadnie. Starszych ludzi oszukuje, twierdząc że białe plomby na jedynki są płatne, a to nieprawda bo leczenie jedynek jest darmowe!! no ale skąd starsi ludzi mają wiedzieć... Kobieta nieuprzejma i opryskliwa, zawsze powie jakiś wredny komentarz. Za kanałówkę woła 1500zł, jeden ząb leczy przez kilka wizyt (każda płatna, pieniążki pod stół bo wizyta teoretycznie na NFZ).

Opinia dodana przez: anonimowo

Stomatolodzy w mieście Police