lekarz Rafał Bielawski

Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do takiego lekarza rodzinnego. Lekarz z powołania. Polecam.!!!!!!!!!!!

Dr. Rafał Bielawski jest najlepszym lekarzem rodzinnym na jakiego mogłam trafić. Bardzo miły uprzejmy. Nie odmawia wizyt. Potrafi pomoc, doradzić, zrobi usg które ma na miejscu w gabinecie i nie ma problemu z jakimkolwiek skierowaniem czy lekiem potrzebnym. Najwspanialszy lekarz jaki mi się trafił

Polecam z całego serca.Przemiły, przesympatyczny człowiek.Aż się do niego chce chodzić.Chyba jako jedyny w tej przychodni posiada w swoim gabinecie aparat do usg (myślę, że prywatny).Poświęca pacjentowi dużo czasu,wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Jak dotąd wszystkie jego diagnozy się sprawdziły,badanie które kazał mi zrobić były zasadne.To lekarz z powołania, widać, że kocha swoją pracę.

Doktor Bielawski jest bardzo sympatyczny, empatyczny i pomocny. To przede wszystkim lekarz, którego interesuje człowiek, a nie tylko biurokracja. Polecam

Lekarz z powołania, oddany pacjentowi, potrafi słuchać i tłumaczyć, troszczy się o pacjenta. Stawia trafne diagnozy, ale nie udaje ,że wie wszystko. To sztuka, przyznać się ,że nie wie się wszytskiego i pytać innych kolegów. Potrafi przyjąć po godzinach, dzwoni do pacjenta do szpitala, by dowiedzieć jak się czuje. Jestem pod wrażeniem> dawno nie spotklałam się z takim lekarzem pierwszego kontaktu.

Najlepszy lekarz na świecie. Brakuje ludzi z powołaniem, którzy pitrafią serce włożyć w to co robią. Pozdrawiam Pana Rafała.

Bardzo dobry lekarz.Polecam! Dokładnie wysłucha pacjenta,dokładnie przejrzy dokumentację.Postawi właściwą diagnozę a to najważniejsze. Jest bardzo miłym,ciepłym człowiekiem,wyrozumiałym i cierpliwym.Pacjent w jego gabinecie czuje się komfortowo i czuje, że doktor faktycznie chce mu pomóc. Wychodząc od tego lekarza pacjent wie dlaczego zapisano mu taki a nie inny lek,wie jak ma go stosować bo wszystko ma dokładnie wyjaśnione. Lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz.Polecam!
Lekarz z powołania.

BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM CAŁYM SERCEM TO JEST LEKARZ Z POWOŁANIA O OGROMNYM SERCU NIGDY NIE POWIEDZIAŁ NIE !

Lekarz z powołania. Co tu więcej pisać. Uprzejmy, miły, bardzo pomocny, nigdy nie odmówi przyjęcia, nawet jeśli nie było się zapisanym.