lekarz Rafał Bielawski

Bardzo dobry lekarz.Polecam! Dokładnie wysłucha pacjenta,dokładnie przejrzy dokumentację.Postawi właściwą diagnozę a to najważniejsze. Jest bardzo miłym,ciepłym człowiekiem,wyrozumiałym i cierpliwym.Pacjent w jego gabinecie czuje się komfortowo i czuje, że doktor faktycznie chce mu pomóc. Wychodząc od tego lekarza pacjent wie dlaczego zapisano mu taki a nie inny lek,wie jak ma go stosować bo wszystko ma dokładnie wyjaśnione. Lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz.Polecam!
Lekarz z powołania.

BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM CAŁYM SERCEM TO JEST LEKARZ Z POWOŁANIA O OGROMNYM SERCU NIGDY NIE POWIEDZIAŁ NIE !

Lekarz z powołania. Co tu więcej pisać. Uprzejmy, miły, bardzo pomocny, nigdy nie odmówi przyjęcia, nawet jeśli nie było się zapisanym.