lekarz Joanna Kruszyńska

1,2
1,3

Najgorsza wizyta na jakiej byłem. Tej Pani za podejście do pacjenta powinno się odebrać prawa do wykonywania zawodu. Wyładowuje swoje życiowe frustracje na pacjentach. Radzę unikać żeby się nie denerwować. Straszny człowiek

Dr Kruszyńska od lat pracuję w przychodni w Szemudzie i jest tam poprostu tylko przez zasiedzenie psuję tylko renomę ośrodka.Nigdy nie spotkałam się z tak okropnym lekarzem nie ma słów by to opisać jaka jest arogancka ,z bardzo wielkim trudem i łaską daję jakiekolwiek skierowanie pracuje tam za karę.myśle, że gdybym usiadła za jej biurkiem lepiej potrafiłbym pomóc małym pacjentom bez wykształcenia medycznego niż ta kobieta.wpełni zgadzam się z powyższymi komentarzami w 100%Jeżeli ten komentarz przeczyta szanowana Pani dr Kruszyńska to Błagam i Proszę o zmianę zawodu.!!!

Ta Pani nie nadaje się do pracy z dziećmi. Odzywa się do rodzica tak jakby rodzic był intruzem. Nie ma podejścia do dzieci . Takie porady co przekazała to nie porady . Każe robić coś co wgl nie ma znaczenia . Robi łaskę żeby dostać skierowanie na badania. Nie polecam nikomu. Powinna zmienić zawód . Żenada.

To jest pediatra??? Serio?? Ta Pani doktor nie nadaje się do przyjmowania dzieci ani wg żadnych ludzi. Proponuję zmienić zawód skoro widać że go Pani nie lubi. Wszystkie opinie niżej są prawdziwe. Okropny lekarz. Wszystko wie najlepiej a rodzica traktuje jak debila.. nigdy więcej moja i mojej córeczki noga u tej Pani w gabinecie nie postanie.

Wszystkie opinie wyzej w 100 % oddają to jaka ta pani jest. Nie polecam. Pomyliła zawód ewidentnie. Chyba ludzie do niech przychodzą tylko jak już muszą. Co potem źle wspominają. Ciśnienie potrafi podnieść po samym wejściu do gabinetu.

Wizyta jedna z najgorszych. Bardzo niemiła kobieta zupełnie nie nadająca się do kontaktu z dziećmi. Przemądrzała, zirytowana bez powodu, wchodząca w słowo arogancka kobieta. Lekarz bez powołania, przyjmuje pacjentów za karę

Ta kobieta chyba pomyliła się w wyborze zawodu...Wchodząc do gabinetu wita niezadowolonym wyrazem twarzy. Jak dla mnie zero kompetencji,brak rozmowy z pacjentem i na każdym kroku podkreślanie,że niby wie lepiej,choć nie w każdej kwestii ma rację. Można by wiele napisać o tej Pani,ale poprzestanę na tych kilku zdaniach.

Można by wiele napisać o tej Pani,ale poprzestanę na tych kilku zdaniach.

Kobieta nie nadajaca sie na lekarza a tym bardziej na pediatre beznadziejna tak jak w poprzedniej opini uważa , ze wszystko wie nie słucha wywiadu oraz problemów podwarza decyzje innych lekarzy nie polecam

Niekompetentna, niemiła, z wyższością zwraca się do pacjenta. Nie słucha wywiadu, zawsze wie lepiej, zirytowana każdym pytaniem. Nie polecam.