lekarz Joanna Kruszyńska

1,3

Wizyta jedna z najgorszych. Bardzo niemiła kobieta zupełnie nie nadająca się do kontaktu z dziećmi. Przemądrzała, zirytowana bez powodu, wchodząca w słowo arogancka kobieta. Lekarz bez powołania, przyjmuje pacjentów za karę

Ta kobieta chyba pomyliła się w wyborze zawodu...Wchodząc do gabinetu wita niezadowolonym wyrazem twarzy. Jak dla mnie zero kompetencji,brak rozmowy z pacjentem i na każdym kroku podkreślanie,że niby wie lepiej,choć nie w każdej kwestii ma rację. Można by wiele napisać o tej Pani,ale poprzestanę na tych kilku zdaniach.

Można by wiele napisać o tej Pani,ale poprzestanę na tych kilku zdaniach.

Kobieta nie nadajaca sie na lekarza a tym bardziej na pediatre beznadziejna tak jak w poprzedniej opini uważa , ze wszystko wie nie słucha wywiadu oraz problemów podwarza decyzje innych lekarzy nie polecam

Niekompetentna, niemiła, z wyższością zwraca się do pacjenta. Nie słucha wywiadu, zawsze wie lepiej, zirytowana każdym pytaniem. Nie polecam.