lek. dent. Joanna Krzak-Kretowicz

Pani Doktor godna zaufania, kompleksowo i fachowo podchodzi do pacjenta. Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, leczenie bez powikłań. Polecam!

Leczę się u Pani doktor praktycznie od dziecka wraz z rodziną i złego słowa nigdy na nią nie powiem. Bardzo dobrze leczy zęby. Zero komplikacji po leczeniu. Jest to lekarz godny polecenia. Szkoda, że tak mało opinii jest wystawionych na temat jej pracy. Nie wyobrażam sobie leczenia bez jej udziału. Szczerze polecam.!

Nie wyobrażam sobie leczenia bez jej udziału. Szczerze polecam.!

Czekałam prawie 2 h w kolejce, okazało se że Pani doktor musiała sobie pogadać z koleżanką ,która weszła w miedzy czasie do niej. Totalne lekceważenie pacjenta. Plomba w porządku, choć za tą cenę wypadałoby lepiej traktować pacjenta. Potem byłam u Pana Krzaka w tej samej klinice- zupełnie inne podejście, świetny lekarz, miły, kompetentny.

Nieuprzejma.uslugi na przeciętnym poziomie. Dodzwonić się nie można. Byłem 2 razy i za każdym razem obsuwa 1,5 h. Ale tak to jest jak się umawiamy pacjentów co 15 minut.