lekarz Joanna Kupś-Rzepecka

Pediatra

Wspaniała osoba.Lekarz z powołania.Godna polecenia.Jeżeli przepisuje antybiotyk to z konieczności.Duża cierpliwość dla dzieci i rodziców.

Pani JoannaKupś- Rzepacka to wspaniały czloweik, lekarz i przyjaciel.Miałam okazję poznać ja 13 lat tem w CZMP i do dnia dzisiejszego leczy mi syna. W szpitalu spisala sie na 1000% i syn jest cały i zdrowy, bez zadnej zbednej operacji i chorych naświetleń, naprawde polecam tą Dr wszystkim mamom jeśli chcą aby dziecko trafilo w dobre ręce i nie łykało antybiotyków. Pozdrwiam K.J

Najlepszy lekarz, na jakiego trafiłam!!! Jedyny, który antybiotyk wypisuje w ostateczności, gdy inne metody już nie działają! Polecam z całą odpowiedzialnością!

Pani doktor to wspaniay lekarz z cudownym podejciem do dzieci.serdecznie polecam wszystkim mamom bo trudno dzsiaj o tak dobrego pediatre.

Drogie mamy, czy któraś z Was wie gdzie teraz przyjmuje pani doktor? Bo odeszła z przychodni "Odrzańskiej" a może macie nr telefonu pani doktor?

Polecam z czystym sumieniem. Pani doktor jest kompetentna osoba, nie przepisuje antybiotykow bez potrzeby. Ma cudowne podejscie do dzieci.