lekarz Joanna Lachowska

Neurolog

Tak dokładnie przebadana nie byłam jeszcze nigdy. Ponadto przeglądając obraz Rezonansu na ekranie Pani Doktor tłumaczyła w sposób jasny i zrozumiały, co na nim się znajduje i co może powodować dolegliwości jakie są różnice między badaniami odległymi od siebie o 8 lat. W czasie badania nie uszły uwagi moje nieco zdeformowane palce u rąk, chociaż nie one były powodem szukania pomocy. Po tej wizycie mam pewność co i kiedy stosować w moim przypadku, jakie formy rehabilitacji są dla mnie wskazane. Przemiła, bezpośrednia atmosfera pomogła mi pokonać lęk przed wizytą lekarską ( oczywiście ciśnienie poszybowało w górę, bo nie jestem w stanie opanować strachu ) i z pewnością każdemu polecę takiego lekarza. Dziękuję.

Polecam w 100% Pani doktor ma fantastyczne podejscie do pacjentów i przede wszystkim patrzy na nas jak człowiek rozumiejący drugiego człowieka. Spotkanie z takim lekarzem w trudnych chwilach jest nie do przecenienia. Kompletnie nie rozumimem negatywnych ocen i nie umiem sobie ich niczym wytlumaczyc.

Kompetentna, miła, słuchająca pacjenta,duża wiedza.Otwarta na pacjenta.negatywne opinie pojawiające się są niesprawiedliwe i wynikające z niskich pobudek-zawiści.Jestem zaskoczona że Przychodnia neurologiczna przy ul. Komorowickiej w Bielsku- Białej pozwoliła tak świetnemu lekarzowi odejść

Bardzo dobry lekarz miła serdeczna uprzejma dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie ,w czasie wizyty nie ponagla tylko poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzebuje chociaż tłum oczekujących pacjentów w poczekalni kompetentna i godna polecenia .

Pani dr jest bardzo fajna. Znam ją od kilku lat gdy moja tesciowa lezala na naurologii po wylewie,a teraz jestem sama Jej pacjentką. Zawsze mila, usmiechnieta, dla kazdego pacjenta ma czas.Zdecydowanie polecam Ją innym.

Pomaga mi tyle lat w SM - tyle wsparcia i swojego czasu prywatnego nawet poświęca ze szacunek dla niej bo to lekarz zpowołania

Pani doktor Joanna Lachowska to wspaniały CZŁOWIEK i lekarz. Bardzo miła w podejściu do pacjenta - byłam na oddziale udarowym Szpitala Wojewódzkiego pod opieką Pani doktor. Była dla nas pacjentów na sali "SŁONECZKIEM" emanującym życzliwym uśmiechem i radością jako dodatkowy lek na nasze dolegliwości ! POLECAM ! Teresa G.

Teresa G.

Wspaniały lekarz!. Pani doktor jest prawdziwym fachowcem , a przy tym bardzo miłą i wrażliwą osobą. Co do negatywnych opinii- z pewnością są wystawione przez frustratów, którzy są wiecznie niezadowoleni ze wszystkich i wszystkiego.

bardzo dobra lekarka. ona jedyna odpowiednio prowadzi moją choroba, i jako pierwsza doszła do tego co mi jest i jakie działanie podjąc.

Wizyta w Szpitalu Wojewodzkim w poradni ,zachowanie wobec pacjenta razace,nie poswieca czasu pacjentowi,bylam dwa razy,za kazdym razem slyszalam ,ze juz jest tak zmeczona ,to mloda lekarka ,nie polecam nikomu.