lekarz Joanna Łazęcka

1,3

Pani doktor jest bardzo nieprofesjonalna oraz wyjątkowo wredna. Docinki przy hospitalizacji można zachować dla siebie albo zastanowić się dlaczego wybrało się taką pracę.

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia w długoletniej walce z chorobą mojego taty. Zero empatii i jakiejkolwiek wyrozumiałości.

NAJGORSZY "LEKARZ" jakiego spotkałam na swojej drodze. Zero kompetencji,brak uprzejmości. Ludzi z różnymi chorobami wypuszcza ze szpital w takim stanie w jakim przyszli. Faszeruje lekami przeciwbólowymi i ma pretensje o wszystko. Stwierdza bez wykonania żadnych badań co pacjentowi dolega i nic więcej nie robi. Na zwrócenie uwagi,że pacjenta wypuściła ze szpitala w takim samym stanie jakim przywiozła karetka, bulwersuje się i wzywa ochronę. (Nikt nie krzyczał, nie robił awantur,tylko prosił o dalszą pomoc.) Okłamuje w żywe ocze że zaproponowała transport medyczny,bo pacjent nie jest w stanie dotrzeć do domu,gdzie prawda wygląda tak,że kazała wstać z łóżka (gdzie pacjent nie daje rady wstać mimo najsilniejszych leków) i iść do domu.