Joanna Lenczowska

Pani doktor Lenczowska jest poprostu rewelacyjna. Trafilam do niej po kilku nietrafionych wizytach w innych gabinetach rowniez prywatnych. Pani doktor wszystko bardzo dobrze tlumaczy jest bardzo mila i ma ogromna wiedze. Jej plomby sa nieporownywalne z tymi ktore mialam robione wczesniej! Pani doktor wrecz dopieszcza kazdego zeba wiec jesli ktos liczy na krociutka wizyte 15 minutowa to niestety nie ten adres. W gabinecie bardzo mila atmosfera pani pomoc dentystyczna siedzi caly czas przy fotelu i pomaga a nie jak w innych gabinetach jest przywolywana z innego pomieszczenia. Pani doktor ma rowniez super podejscie do dzieci osobiscie slyszalam bo przede mna byla pani z dwojka dzieci i az nie moglam uwierzyc jakie zadowolone wybiegaly wprost do recepcji po nagrode. POLECAM ZDECYDOWANIE.

Polecam jestem bardzo zadowolona chodzimy do pani doktor cala rodzina. rewelacyjna w kontaktach z dziei.