lek. dent. Joanna Lisek

RTG, Stomatolog

2,9
2,9

Bardzo drogo ceny kosmiczne . Na kasę chorych Pani lisek nie robi wiec trzeba mieć gruby portfel .Gabinet raczej dla ludzi bogatych

Nie polecam, umówiłam wizytę dla dziecka, brak zaangażowania aby zainteresować czymś dziecko. Od razu próba leczenia. Dziecko wystraszone. Nie tego się spodziewałam. Jestem zawiedziona. Cena wizyty "leczenie zachowawcze" (przegląd) wygórowana. Zdecydowanie odradzam. Żałuję, że umówiłam w tym miejscu wizytę dla dziecka. Dla porównania - w innym gabinecie w Opalenicy, przemiła Pani doktor wyleczyła zęby dziecka bez problemu z pełnym zaangażowaniem.

Ostrzegam trafiłam tam z bólem zero pomocy ból nie do opisania jeśli ktoś nie potrafi nie powinien kaleczyć ludzi i pracować w tym zawodzie !

Witam, bardzo nie polecam. Trafiłam z ogromnym bólem zęba wyszłam jeszcze z gorszym bólem dwa dni cierpienia aż do wizyty u prawdziwych specjalistów na silnych lekach przeciwbólowych. Jeśli ktoś nie ma wiedzy absolutnie nie powinien kaleczyć i krzywdzić innych ludzi tylko poprostu zrezygnować i wykonywać inny zawód !!!!

Nie jestem zadowolona z usług stomatologicznych tego Gabinetu oraz podejścia do pacjenta. Zgadzam się z opinią o leczeniu przez niedoświadczonych stomatologów, niestety ponoszę tego konsekwencje. Nie polecam!!!

Najpierw wizyty odwołane a teraz cena do góry Trzeba nadrobić straty..................................................................................................................................................

Najpierw wizyty odwołane a teraz cena do góry

Może i jest dobra ale co z tego skoro 90 % zabiegów w tym gabinecie wykonują inne osoby? Ja za pierwszym razem byłem zachwycony. Zapisałem się prędko na kolejną wizytę. Niestety drugim razem już zajmował się ktoś ktoś inny. To był mój drugi i ostatni raz.

Może i Pani Lisek leczy dobrze ale cała reszta znajdujących się tam stomatologów to kpina. Ja także zostałem "obsłużony" przez asystentkę i nie wiedziała co robić MASAKRA

Jest najlepsza z najlepszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia.

Jest najlepsza z najlepszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia.

Nie polecam, zabiegi wykonuje asystentka bez studiow , wszystko szybko i niefachowo.