lekarz Joanna Machnik-Broncel

Radiolog

Wizyta u Pani Doktor przebiegła w przemiłej atmosferze, wszystko zostało rzeczowo wytłumaczone. Rodzice i noworodek zadowoleni :)

Wspaniała Pani doktor,profesjonalna, uprzejma i cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy. Lekarz z powołania, polecam serdecznie.

Wspaniała pani doktor, polecam wszystkim korzystałam nieraz z badania usg ale tak szczegółowo, uprzejmie jak badanie zostało wykonane jeszcze się nie spotkałam. Pani doktor ma ogromną wiedzę, sprzęt dokładny który też jest ważny . Polecam każdemu

Piszę opinie jako mama niemowlaka, który był u Pani Doktor kilka razy na badaniu. Pani Doktor jest niesamowitym ekspertem w swojej dziedzinie. Usg Pani Doktor wykonuje tak rzetelnie , a opisy są tak szczegółowe, że lekarze (akurat u nas gastrolodzy) mówią, że jeszcze nigdy nie widzieli tak dokładnego w opisie usg jamy brzusznej. Jeśli ktoś szuka radiologa do oceny przełyku u dziecka z refluksem na Śląsku to polecam za całego serca, bo nie wielu radiologów się tego podejmuje u niemowlaków. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Doktor za przeprowadzone badania. Polecam każdemu, ...

Pani Doktor jest niesamowitym ekspertem w swojej dziedzinie.
Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Doktor za przeprowadzone badania.
Polecam każdemu, usg tylko u Pani Machnik Broncel.

Polecam Pani doktor jest niesamowita wszystko tłumaczy . Byłam z 9 miesięcznym dzieckiem na usg. Super podjecie. Polecam z całego serca !

Witam. Pani doktor jest skrupulatna i dokładna, Brakuje takich lekarzy jak Pani doktor uczciwych i kochających to co robią.Bardzo dziękuję za poświęcony czas dla mojej córki.

Dzis bylam u pani doktor, niesamowite podejście do pacjenta , krok po kroku wszystko dokładnie mówi co robi , tłumaczy akurat dzis robila mi usg nerek , sledziony wątroby - z takim podejściem niema juz lekarzy jak pani doktor .Polecam jak najbardziej dla dorosłych i dzieci:-)

Wspaniała lekarka. Pełny profesjonalizm a przy tym normalny ludzki człowiek. Bada bardzo wnikliwie i dokładnie tłumacząc wszystko krok po kroku.