lekarz Joanna Małaczewska

Wenerolog, Dermatolog

3,9

Witam w dniu dzisiejszym postanowiliśmy kontynuować leczenie po nie udanej diagnozie poradzić się Pani lekarz jednak stwierdziła że nas nie przyjmie (nikogo tam nie było) poradziła byśmy zmienili lekarza, a choroba jest zaraźliwa więc nasze dzieci są nosicielami i będą zarażać inne dzieci w szkole. Choroba jak do tej pory nie zdiagnozowana nie zrobiono podtsawowych badań na krew. Lekarz po kilku dziesieciu minutach tłumaczeń i zachowaniu jak z rodem PRL przychodni postanowił nas przyjąć jednak po wcześniejszych jej tłumaczeniach i problema ch postanowiliśmy jednak wyjść (dopiero informacja iż opiszemy to dało pozytywny skutek żeby nas przyjąć )
Nasz problem dotyczy już całej rodziny każdy lekarz stwierdził swierzb zaraźliwy lecz leki nie pomagają wydaliśmy już ponad 400 zł na leczenie które nic nie dały jak było tak jest z intensywnością znajmoi już także mają ten problem jednak nas nikt w tym mieście leczyć nie chce kazdy rączki umywa jak ta Pani proszę zmienić lekarza to ich standardowa odpowiedź

ps Po co ta Pani skończyła szkołę !

Zdecydowanie najlepszy dermatolog z jakim miałam styczność. Leczę się u Pani doktor już drugi raz z innym schorzeniem niż poprzednio. Przede wszystkim mam porównanie w wizycie publicznej i prywatnej u Pani Małaczewskiej. NIE MA ŻADNEJ RÓŻNICY! Tak samo podchodzi do pacjenta z odpowiednim zaangażowaniem poświęca swój czas oraz wiedzę, dowiedziałam się wszystkiego o moim schorzeniu, jak je leczyć, co mi przepisuje, jak to działa, jak stosować, ile mam czekać na efekty, nawet informacje szczegółowe o leku, czego powinnam unikać, jak dbać o skórę, jak będzie wyglądać leczenie, czym zajmiemy się za jakiś czas. Po prostu ZŁOTO LEKARZ. Takich powinno być znacznie, znacznie więcej. Polecam gorąco i bardzo serdecznie - prawdziwy lekarz z powołania.

Moją mamę leczyla 2 miesiace wysyłając na badania do Szczecina- okazało się ze ma raka. W moim przypadku będąc prywatnie zapłaciłam 150 zł i nic nie pomogło, później będąc na NFZ stwierdziła że to mi przejdzie po 6 tygodniach przekonując ze to nie jest łuszczyca. Wszystko było błędne. Wylądowała w szpitalu na oddziale dermatologicznym. Z całego serca nie polecam!!!!

Specjalistka bardzo kompetentnie podeszła do problemu mojej choroby, pomogła znaleźć rozwiązanie problemu, kompetentna, poświęcająca tyle ile ja chciałam czasu dla mnie co bardzo mi pomogło w wyjaśnieniu problemu. Polecam kompetentność, uprzejmość oraz zaufanie.

Bardzo dobra lekarka. Pomogła mi wyleczyć trądzik, nie był młodzieńczy. Inna doktor leczyła mnie na różowaty i tylko mi zaszkodziła.

Leczylam sie u innej pani doktor 4 lata i co pozniej sie okazalo ze dostawalam caly czas te same leki tylko pod innymi nazwami.Pani Joannie zajelo to 9 miesiecy i jestem bardzo zadowolona.Zostalam rowniez uprzedzona ze okolo 2 lat choroba moze sie nwrocic,wlasnie mija 4 rok i wybieram sie z wizyta.Serdecznie polecam,malo jest takich lekarzy w tych czasach

Nie polecam tej Pani doktor.Kompletnie nie rozpoznała mojego problemu ze skórą.Jedynie stwierdziła że coś mnie uczuliło( i to było prawdą),przepisała xyzal i tyle.Co ważne nawet nie pofatygowała sie żeby wstac zza biurka i przyjrzeć sie zmianą na skórze.Wizyta trwała maksymalnie 10 min.i 100zł.Lek nic nie pomógł,dalej pozostałam z probemem.Dopiero inna Pani dermatolog zrobiła mi testy juz na pierwszej wizycie i wszystko okazało sie jasne .Do tego lek za 10zł.Na tą chwile jest juz dobrze ,ale żałuję że tak póżno wszystko sie wyjasniło i sporo kosztowało:((

Bardzo dobry lekarz - bardzo polecam!!! Kilkakrotnie byłam u innych lekarzy dermatologów w Kołobrzegu lecz tylko Pani Joanna pomogła mi wyleczyć się z łupierzu różowatego. Bardzo jej za to dziekuje. Córka miała kurzajki które wielokrotnie były leczone przez innych dermatologów ale tylko pani Joanna sobie z nimi poradzila.

Bardzo dobry lekarz - bardzo polecam!!!

Byłam kiedyś u Pani Doktor z córką,wyleczyła ja z problemu,teraz ja potrzebuje pomocy dermatologa i z pełnym zaufaniem udam sie do niej.Jest bardzo miła,godna zaufania.

NAPRAWDE POLECAM, SWITNY LEKARZ,WIZYTA WRAZ Z ZABIEGIEM KOSZTOWAŁA MNIE 200ZL,GDY INNY LEKARZ W KOLOBRZEGU ZAZADAL ZA TEN ZABIEG 500ZL...