lekarz Joanna Małaczewska

Wenerolog, Dermatolog

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

Zdecydowanie najlepszy dermatolog z jakim miałam styczność. Leczę się u Pani doktor już drugi raz z innym schorzeniem niż poprzednio. Przede wszystkim mam porównanie w wizycie publicznej i prywatnej u Pani Małaczewskiej. NIE MA ŻADNEJ RÓŻNICY! Tak samo podchodzi do pacjenta z odpowiednim zaangażowaniem poświęca swój czas oraz wiedzę, dowiedziałam się wszystkiego o moim schorzeniu, jak je leczyć, co mi przepisuje, jak to działa, jak stosować, ile mam czekać na efekty, nawet informacje szczegółowe o leku, czego powinnam unikać, jak dbać o skórę, jak będzie wyglądać leczenie, czym zajmiemy się za jakiś czas. Po prostu ZŁOTO LEKARZ. Takich powinno być znacznie, znacznie więcej. Polecam gorąco i bardzo serdecznie - prawdziwy lekarz z powołania.

bARDZO KOMPETENTNA PANI DOKTORA, UWAŻAM ŻE NAJLEPSZA W REGIONIE KOSZALIN -KOŁOBRZEG.

Leczylam sie u innej pani doktor 4 lata i co pozniej sie okazalo ze dostawalam caly czas te same leki tylko pod innymi nazwami.Pani Joannie zajelo to 9 miesiecy i jestem bardzo zadowolona.Zostalam rowniez uprzedzona ze okolo 2 lat choroba moze sie nwrocic,wlasnie mija 4 rok i wybieram sie z wizyta.Serdecznie polecam,malo jest takich lekarzy w tych czasach

o tak kazdy mily jak mu sie zaplaci- idzcie na kase chorych- nie bedzie juz tak milo obiecuje

Naprawdę świetny lekarz. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naprawdę świetny lekarz. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niestety w moim przypadku diagnoza pani doktor okazała się błędna. Pomoc uzyskałam w Koszalinie

Bardzo dobry lekarz - bardzo polecam!!! Kilkakrotnie byłam u innych lekarzy dermatologów w Kołobrzegu lecz tylko Pani Joanna pomogła mi wyleczyć się z łupierzu różowatego. Bardzo jej za to dziekuje. Córka miała kurzajki które wielokrotnie były leczone przez innych dermatologów ale tylko pani Joanna sobie z nimi poradzila.

Bardzo dobry lekarz - bardzo polecam!!!

Polecam najlepszy dermatolog w Kołobrzegu!!!

Polecam najlepszy dermatolog w Kołobrzegu!!!

Witam , poprostu nie ma lepszego lekarza o takiej specjalizacji w Kołobrzegu.Serdecznie polecam: miła , kompetentna a przede wszystkim trafnie oceniająca problem.Pozdrawiam wszystkich