lek. dent. Joanna Marcheluk

Ja jestem zachwycona profesjonalizmem pani Marcheluk! Zwróciłam się do niej z wyrwaniem ósemki - pomimo sporego stanu zapalnego w zebie nie czułam bolu, po tygodniu wróciłam na zdjęcie szwów i usunięcie kolejnego zęba. Sytuacja u mnie byla o tyle trudna, ze w momencie zabiegu mialam zalozony staly aparat ortodontyczny, ktory znacznie ograniczal ruchy pani doktor, jednak nawet to nie stanowilo wiekszego prboemu. Porównując mój stan po zabiegu i stan moich znajomych, którzy byli u innych lekarzy, różnica jest znacząca - opuchlizna utrzymała się jedynie jeden dzień, nie miałam żadnych siniakow ani problemów z mówieniem, byłam w stanie pojawić się w szkole juz na 12 godzin po zabiegu. Ceny są przystępne. Ja oprócz pomocy z ósemkami otrzymałam precyzyjne wyjaśnienie na czym będą polegaly kolejne etapy leczenia moich zębów - choć następne zabiegi nie były wykonywane w gabinecie doktor Marcheluk.
Podsumowując 3 RAZY TAK DLA DOKTOR MARCHELUK! ❤❤
Moja opinia opiera się też na wrażeniach moich znajomych, których zęby również leczyła doktor Marcheluk.

empatyczny, miły i rzeczowy lekarz z dużą wiedzą. szybka ocena i sprawnie ukierunkowane leczenie. wszystko bardzo profesjonalnie. polecam!

Lekarz naprawdę z powołania. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy wszystkie pytania i wyjaśnia wątpliwości. Polecam wszystkim z takimi problemami

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Stoczek Łukowski"?

Paderewskiego 31
21-100 Lubartów