lekarz Joanna Mendoza-Drosik

2,7

Bardzo empatyczne i ciepłe podejście do pacjenta, urocza kobieta-więcej takich lekarzy- jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Pani doktor nie ma szacunku dla pacjentów, notorycznie się spóznia, co do kometencji jako lekarza mogło by być lepiej,w czasie wizyty za grosz empatii.

Zostałam zarejestrowana do neurologa w SP ZOZ Międzychód do Pani dr.Mendoza z opisem TK głowy i CD w opisie zmiany ogniskowe itp.Pani dr.po przeczytaniu opisu powiedziała że nie wie co to znaczy i pewnie to nic takiego, po tej wizycie trafiłam do innego neurologa profesjonalisty okazało się że jest to stan zapalny naczyń.Czeka mnie teraz dalsza diagnostyka i pobyt w szpitalu.Dzięki Pani dr. straciłam tylko czas.Nie ma pojęcia o specjalizacji neurologicznej.