lekarz Joanna Nachyła

Psychiatra

3,6

Ja niestety nie mogę polecić Pani doktor. Na paru pierwszych wizytach była uprzejma. Owszem poświęca sporo czasu aby wysłuchać pacjenta. Zaoferowane przez Panią leki nie zadziałały niestety pozytywnie, ale jestem w stanie zrozumieć , że potrzeba czasu aby dopasować odpowiednie leki dla pacjenta. Moja psychoterapia (u innej osoby) nie przynosiła pozytywnych efektów i Pani doktor słuchając tego co mówię oburzyła się, rzuciła receptą na nowe leki i zakończyła stwierdzeniem " nie mam Pani już nic więcej do powiedzenia" i dała do zrozumienia, że mam wyjść. Byłam bardzo załamana po tym spotkaniu. Bliscy pomogli mi znaleźć bardziej kompetentnego lekarza, który mi naprawdę pomógł i dziś jestem szczęśliwa z. Teraz po dłuższym czasie myśląc o tej sytuacji mogę jedynie stwierdzic, że nikomu kto nie radzi sobie z emocjami nie polecam aby szukał pomocy u takiej osoby jak pani doktor Nachyła, bo może swoim nieodpowiednim zachowaniem skrzywdzić chorą osobę i doprowadzić do tragedii.

Pani Doktor poświeciła mi na pierwszej wizycie 1.5 godziny, nie patrząc na zegarek. Słuchała, jest bardzo uprzejma i taka mądra ,ale nie tylko mądra jako lekarz ,ale jako człowiek taka mądra życiowo. Ja mówię o minusach, a ona o wszystkich plusach. Doradziła terapię ,na którą się wybieram z entuzjazmem. Moja poprzednia wizyta u innego psychiatry ,mnie przeraziła ,poświęcił mi max 15 minut ,mówiąc po chamsku ,że na moją przypadłość nie ma tabletek i psychiatryk i ośrodek zamknięty mi tylko poleca. Opryskliwy i chamski, już się bałam ,że każdy psychiatra taki jest aż trafiłam do Pani Joanny, lubię takich spokojnych, uprzejmych i wyrozumiałych ludzi.

Bardzo sympatyczna osoba, posiadająca dużą wiedzę, wie kiedy i jak zastosować dane leki do sytuacji. Potrafi wszystko wytłumaczyć, rozważyć za i przeciw terapii. Jedynym minusem jest to, że często było opóźnienie wizyty z powodów późnego przyjścia do poradni. Albo w ogóle nie przychodziła nie informując rejestratorki, albo informując po czasie. Troszkę za szybko kierowała do szpitala psychiatrycznego. Ale mimo to POLECAM, sympatyczna, elastyczna, do rany przyłóż i spełnia się jako psychiatra. Szkoda, że już nie przyjmuje w moim mieście.

Jestem po trzeciej wizycie u Pani Doktor. Jest bardzo sympatyczna, elastyczna i uważam - mądra. Wychodzę z wizyt z ogromną dawką optymizmu i spokoju. Serdecznie polecam.

Jeśli może ktoś napisać na temat Pani Doktor była bym bardzo wdzięczna gdyż mam umówioną wizytę a nie wiem nic o kwalifikacji Pani Doktor z góry dziękuje.