lekarz Joanna Nachyła

Psychiatra

Pani Doktor poświeciła mi na pierwszej wizycie 1.5 godziny, nie patrząc na zegarek. Słuchała, jest bardzo uprzejma i taka mądra ,ale nie tylko mądra jako lekarz ,ale jako człowiek taka mądra życiowo. Ja mówię o minusach, a ona o wszystkich plusach. Doradziła terapię ,na którą się wybieram z entuzjazmem. Moja poprzednia wizyta u innego psychiatry ,mnie przeraziła ,poświęcił mi max 15 minut ,mówiąc po chamsku ,że na moją przypadłość nie ma tabletek i psychiatryk i ośrodek zamknięty mi tylko poleca. Opryskliwy i chamski, już się bałam ,że każdy psychiatra taki jest aż trafiłam do Pani Joanny, lubię takich spokojnych, uprzejmych i wyrozumiałych ludzi.

Bardzo sympatyczna osoba, posiadająca dużą wiedzę, wie kiedy i jak zastosować dane leki do sytuacji. Potrafi wszystko wytłumaczyć, rozważyć za i przeciw terapii. Jedynym minusem jest to, że często było opóźnienie wizyty z powodów późnego przyjścia do poradni. Albo w ogóle nie przychodziła nie informując rejestratorki, albo informując po czasie. Troszkę za szybko kierowała do szpitala psychiatrycznego. Ale mimo to POLECAM, sympatyczna, elastyczna, do rany przyłóż i spełnia się jako psychiatra. Szkoda, że już nie przyjmuje w moim mieście.

Jestem po trzeciej wizycie u Pani Doktor. Jest bardzo sympatyczna, elastyczna i uważam - mądra. Wychodzę z wizyt z ogromną dawką optymizmu i spokoju. Serdecznie polecam.

Jeśli może ktoś napisać na temat Pani Doktor była bym bardzo wdzięczna gdyż mam umówioną wizytę a nie wiem nic o kwalifikacji Pani Doktor z góry dziękuje.