lekarz Joanna Nagórska

Ortodonta

Najlepsza specjalistka w swoim fachu. Polecam wizyte u u Pani Doktor :)

Najlepsza specjalistka w swoim fachu. Polecam wizyte u u Pani Doktor :)

mam założony aparat stały na dwa łuki od razu,moim zdaniem jest to naciągnięcie trochę ponieważ od 8 miesięcy z górnymi zębami nie się nie dzieje nawet o milimetr, dół owszem. Pozakładane mam też wszystkie pierścienie od razu a jak na razie też nie było takiej potrzeby. Oczywiście poprawa jest tylko dołu a płacę za dwa łuki. Dr poświęca bardzo mało czasu, czasami zastępują ją asystentka!!!

Bardzo miła, kompetentna i w dodatku urodziwa doktor. Polecam w 100%.

Bardzo miła, kompetentna i w dodatku urodziwa doktor. Polecam w 100%.

Najlepsza lekarka w Warszawie,kilku lekarzy ortodontów chciało od razu zakładać aparat,a okazało się że najpierw potrzebna jest operacja szczęki.Tylko dr Nagórska powiedziała mi o tym,jednym słowem założenie wcześniej aparatu nic by nie dało.

Jestem pacjentem dr. Nagórskiej od prawie 1.5r Postępy w leczeniu są ogromne, a samo leczenie jest dla mnie bezproblemowe, ponieważ Pani doktor podchodzi bardzo rozsądnie do ustawiania mojego aparatu ortodontycznego. Dzięki temu następuje widoczna poprawa w układzie mojego uzębienia, jak również mogę normalnie funkcjonować (swobodne jedzenie)

Jestem pacjentem dr. Nagórskiej od prawie 1.5r

Fachowa i bardzo miła opieka. Polecam wszystkim osobom, które chcą znaleźć się pod opieką profesjonalisty.

Odwiedziłam wielu lekarzy ortodontów bo mam dosyć skomplikowaną wadę,każdy z nich chciał od razu zakładać aparaty stałe a Ona jako jedyna stwierdziła że czeka mnie najpierw konsultacja u prof z Akademii w warszawie (operacja żuchwy)zresztą sama przy mnie to konsultowała tel.A dopiero po aparaty-jednym słowem gdybym posłuchała pierwszego ortodonty i założyła aparaty to nic by nie dało,a wydatki na leczenie były by wyrzucone w błoto .Nie dam złego słowa powiedzieć o tej lekarce,jest najlepsza co też potwierdzają dosyć długie terminy (ma bardzo dużo pacjentów.)FEDEROWICZ M