lekarz Joanna Niewiem

Super! naprawdę warto polecić Panią doktor. Prowadzi dwójkę moich dzieci, jest super cierpliwa, empatyczna, dokładna, życzliwa, generalnie wszystko naj...no i przede wszystkim SKUTECZNA.

Bardzo Dobry Lekarz zajmuje się nasza córką od urodzenia i nie problemu jeśli chodzi o rozpoznanie choroby dziecka a co najważniejsze na FASZERUJE dzieci ANTYBIOTYKAMI jak lekarze moich znajomych Polecam!! Można się również spotkać z nią prywatnie u niej w domu i wizyta kosztuje tylko 50 złotych!!

BARDZO POLECAM!!! Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam! SUPER!!!

BARDZO POLECAM!!! Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam! SUPER!!!

Rewelacyjny pediatra. Nie podaje bez konieczności antybiotyków!! Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Jest bardzo dokładna, bez żadnych problemów kieruje do specjalisty jeżeli jest to konieczne. Cierpliwie i dokładnie informuje rodziców o stanie zdrowia dziecka i konieczności zastosowania danej metody leczenia.

Wspaniały lekarz,bardzo dobrze potrafi dotrzeć do małego pacjenta,skuteczne leczenie-POLECAM

super lekarz - o dobrego pediatrę trudno - Pani doktor rewelacja

super lekarz - o dobrego pediatrę trudno - Pani doktor rewelacja

Wspaniała Pani doktor zajmuje się moim synem praktycznie od jego urodzenia i nigdy nie mogłam powiedziec ani jednego złego słowa

Bardzo fajna Pani doktor, kompetentna, sympatyczna. Wszystko na 6!!

Bardzo fajna Pani doktor, kompetentna, sympatyczna. Wszystko na 6!!

Jest cierpliwa i potrafi ośmielić dziecko.Bardzo fachowa, tłumaczy rodzicom co, jak, dlaczego. W szpitalu często zagląda do dziecka, by sprawdzić, jak się ono czuje. Co ważne nie wzbudza w dzieciach lęku...