lekarz Joanna Niklaszewska

Pani doktor zna się na rzeczy. Jest bardzo miła i cierpliwa wobec pacjenta. Bardzo dobrze czułam się podczas wizyty, nie czułam żadnego stresu.

Nie polecam, bardzo mało kompetentna Pani doktor. Po wykonanych 2 testach ciążowych z wynikiem pozytywnym stawiłam się u Pani doktor w celu sprawdzenia czy nie jestem w ciąży. Pani doktor nie widząc zarodka podczas usg nastraszyła mnie ciążą pozamaciczną, nie dając cienia szansy na zdrową ciążę. Nie wzięła pod uwagę moich niereguralnych cykli miesiączkowych i tego , że zarodek mógłbyć jeszcze nie widoczny. Sugerowala przyjęcie tabletek na wywołanie okresu. Aktualnie jestem w zdrowo rozwijającej się ciąży, a zarodek pojawił się na usg tydzień później....

Lekarz godny polecenia. Dawno się nie spotkałam z takim podejściem do pacjenta. Miło, konkretnie, bez pośpiechu. Lekarz, który słucha pacjenta, co jest niewątpliwie duża zaletą.

Pani dr. Niklaszewska prowadziła moją ciążę. Z czystym sumieniem polecam. Bardzo kompetentna a do tego niesamowicie miła i sympatyczna.