Joanna Nowakowska-Rola

Psychiatra

Byłem na wizycie u Pani Doktor Nowakowskiej-Rola i nie ukrywam że jestem zachwycony! Nie dość, że był to pierwszy tak ciepły lekarz na jakiego trafiłem, to jeszcze pośięciła mi aż 1,5 godziny, bym mógł powiedzieć o wszyskim co mnie niepokoiło. Już po 3 tygodniach zauważyłem różnicę a teraz gdy minęły 2 miesiące czuję się lepiej niż przed chorobą!!! Dziękuję Pani Doktor!!!

Dziękuję Pani Doktor!!!

Bardzo żałuję że muszę zmienić lekarza. Mam nadzieję że trafię na równie dobrego lekarza do dalszego leczenia. Polecam każdemu kto będzie miał z panią Asią kontakt.

lekarz kompetentny,wyczerpujaco tłumaczy chorobe i metodę leczenia ,PANI DOKTOR to wyjątkowo ciepła i cierpliwa osoba ,z szacunkiem i spokojem podchodzi do pacjenta .Polecam bardzo dobry lekarz

Czuje się że to jest Pani doktor z powołania i dobrze się z nią rozmawia.Widać że chce pomóc ale na mój problem jeszcze rozwiązania nie znalazła szukamy leku już jakiś czas ale jestem dobrej myśli że w końcu znajdziemy a jak nie to kawtan i oddział czeka bo co innego robić....

Jeśli kochacie swoich bliskich,nigdy do tej Pani.I nigdy do szpitala psychiatrycznego w Pabianicach,gdzie ta pani pracuje.Jest opryskliwa,nawet chamska i zupełnie nie kompetentna.Nie leczyłabym u tej Pani nawet psa.

Najlepszy psychiatra jakiego znam. Wychodzi się od niej z lepszym nastawieniem i nastrojem.

Traktuję tą osobę jak przyjaciela. Jest to lekarz który potrafi dotrzeć do pacjenta. Robi to z sercem.

Poprawiło mi się moje samopoczucie, nie czułam się jak pacjent rozmawiający z lekarzem a jak z kimś przyjaznym

Lekarz, który nie nadaje sie do leczenia innych pacjętów nie podejmuje właściwych decyzji wystawia złe diagnozy oziebła