dr n. med. Joanna Pogorzelska-Dyrbuś

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy, Dermatolog estetyczny

Bardzo kompetenta osoba, uprzejma, chętnie tłumaczy, chociaż wizyta była krótka, uzyskałam wszystkie potrzebne informację.

Lekarz na wagę złota :) Nie znam lepszego dermatologa z poznanych mi do tej pory :) Niektórym, to ciężko nawet jest rękawiczki założyć i zbadać pacjenta, wolą rzucić jedynie okiem, bo ciężko im podnieść zadek z krzesła :P POLECAM!!! :D

Nie mogę zgodzić się z wcześniejszymi opiniami. Leczę się u Pani Doktor od kilku lat z powodu łuszczycy. Zawsze pomocna, w każdej chwili dostępna pod telefonem, doradzi i pomoże. Co więcej przyjmuje nawet bezpłatnie jeżeli wymaga tego mój stan. POLECAM. Dodam, że wcześniej leczyłem sie u kilku dermatologów i nikomu nie udało się tak bardzo poprawić stanu moje skóry.

Odradzam ! Byłam w gabinecie Pani dr pierwszy i ostatni raz!

Odradzam ! Byłam w gabinecie Pani dr pierwszy i ostatni raz!

witam niestety jestem bardzo rozczarowany doborem leków przez pania doktor,ktore powinny pomoc mojej córeczce a zakonczyly sie wizyta w szpitalu!!!wiec jezeli ktos szuka milej pani doktor to szczerze polecam:)natomiast w innych kwestiach odradzam ponieważ lekarze sa po to aby pomagać naszym dziecia a nie kierowac ich do szpitala przez złe diagnozy!!!

Zdecydowanie polecam. Pomimo dużej liczby osób w gabinecie - i co za tym idzie - nieuniknionych opóźnień, Pani Doktor zawsze znajduje czas, żeby w pełni wytłumaczyć choremu jego problem, czy wykonać (jak w moim przypadku) nieplanowany zabieg. Wizyta warta każdej ceny!

Wizyta warta każdej ceny!

Pani Doktor reprezentuje najwyższy poziom w leczeniu dermatologicznym . Kożystałem z wielu specjalistóe w tym jej bliżniaczej siostry ale nie ukrywam że Pani doktor nie tylko jest uprzejma ale jest profesjonalistką.

Byłam u pani dr. ale niestety nie spełniła moich oczekiwan. Byla to pierwsza wizyta. Nie wyjaśniła mi choroby. Miala duzo pacjentów i nie miała czasu.

Rewelacja! Polecam każdemu. Pani Doktor wyleczyła uporczywy trądzik w mojej córki, który póbowano w wielu miejscach wyleczyć bez żadnego skutku.

Rewelacja. Polecam!!! Pani Doktor nie dość, że rozmawia z pacjentem, to jeszcze długo tłumaczy. Wizyta, która miała trwać w założeniu 10 minut trwała ok. 40 minut i wyszłam znacznie mądrzejsza.