lekarz Joanna Rogalska

Byłam Panią doktor zachwycona, do dziś...rozumiem,że przyjeła Pani 10 pacjentów niezarejstrowanych ale problem polega na tym,że odmówiła takiej możliwości rocznemu dziecku,z gorączką, wymiotującemu, prawdopodobnie z zapaleniem ucha.Nawet nie zapytała co się dzieje z dzieckiem, tylko odmówiła.Pod gabinetem czekało jedno dziecko w kolejce a Pani dokotor miała jeszcze przyjmować 2h.Ja rozumiem,że można mieć gorszy dzień ale mój też nie był wspaniały z wyjącym się z bólu dzieckiem na ręku.

Czy oby z tą Panią doktor miała pani do czynienia? Zdumiewające co Pani pisze! Jestem pacjentką od ponad 6 lat i pierwszy raz spotykam się z taka opinią.

Pani Doktor jest malo kompetentna, jej diagnozy pozostawiaja wiele do zyczenia, stara sie szybko zalatwic pacjenta ciagle sie spieszy, nieuprzejma i niemila, zachowaniem obraza pacjentow Zdecydowanie nie polecam.

Pani Doktor jest malo kompetentna,

jej diagnozy pozostawiaja wiele do zyczenia,

stara sie szybko zalatwic pacjenta

ciagle sie spieszy, nieuprzejma i niemila,

zachowaniem obraza pacjentow

Zdecydowanie nie polecam.