lekarz Joanna Soczyńska-Baranowska

Psychiatra

Bardzo uprzejma i profesjonalna Pani doktor. Potrafi nie tylko przepisać odpowiednie leki ale również cierpliwie wysłuchać, wytłumaczyć podłoże choroby, na co zwrócić uwagę aby choroba tak bardzo nie dokuczała oraz potrafi podtrzymać na duchu Czasu na wizytę nie ogranicza. Gorąco polecam Panią doktor.

CUDOWNY CZŁOWIEK!!! BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ! Nie ogranicza wizyty czasowo - może trwać nawet 2,30 godz. Bardzo życzliwie, otwarcie i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Z całego serca lekarka godna polecenia

Jeszcze nie spotkałem takiego psychiatry- a nawet szerzej:lekarza.Nie tylko ma ZAWSZE masę czasu dla pacjenta,ale od razu budzi zaufanie swą wysoką kulturą i zyczliwością, a także znakomicie tłumaczy co się z nami dziej. Zadaje pytania, które wracają po wielu dniach ucząć nas wiedzy o sobie samym i pomagając być szczęśliwym. Jest ogromnie kompetentna i skuteczna także jesli idzie o farmakoterapię,nie przesadnie lękliwa, ale i nie nadmiernie 'odważna'. Nade wszystko jednak nie znam internisty, neurologa czy w ogóle lekarza ŻADNEJ SPECJALNOŚCI, który by TAK KOMPLEKSOWO podchodził do problemu zdrowotnego i tak wspaniale umiał zobaczyć CAŁEGO człowieka. To coś bajecznego! Polecam każdemu cierpiącemu na depresję, smutnemu, przepracowanemu czy po prostu komuś kto chce być szczęśliwszy. Cudo nie lekarz!!!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Łódź"?

Gabinety Psychiatryczne Entropia; Łódź
ul. Nawrot 19 m. 10, 90-091