lekarz Joanna Sójka-Kupny

3,9
3,9
3,7

Niestety absolutnie nie polecam lekarza ginekologa - Joanny Sójki – Kupny, choć na początku wzbudziła moje zaufanie i została wskazana jako mój lekarz prowadzący, jednak do drugiej wizyty nie doszło... Prosiłam bardzo o termin wizyty ponieważ naprawdę źle się czułam i niepokoiła mnie długa przerwa w oczekiwaniu na miesiączkę, wszystko mnie bolało...Lekarka odpowiedziała ze nie ma wolnych terminów i mam sobie poszukać innego lekarza... Czy tak można potraktować pacjenta któremu Medicover polecił ta panią doktor ( powinno to być odebrane w kategorii przywileju czy jako problem że Pacjent zaufał lekarzowi ???? )

Inny lekarz wykonał USG i poinformował mnie że mam poważny problem i kwalifikuję się do szpitala!!!! Ponieważ Pani doktor nadal figurowała jako lekarz prowadzący była zobligowana do skomentowania wyników celem ustalenia dalszych kroków leczenia. Napisała że wyniki badan są bez istotnych odchyleń i nie ma potrzeby odbycia wizyty w celu omówienia tych wyników.... to mnie najbardziej oburzyło.... Zlekceważyła mnie nie tylko jako pacjenta, który zaufał ale totalnie zlekceważyła wyniki które lekarz wykonujący USG cenił na badaniu jako niepokojący i kwalifikujący się do leczenia szpitalnego...
Czytam właśnie nt. endometriozy i jeśli norma grubości tkanki jest do 4 cm a ja mam 11,6 cm do tego cysta i torbiel ujawniona na obrazie USG to wynik powinien skłonić do niepokoju nie tylko pacjenta .... Nie polecam takiego lekarza!!!!!!
I niestety zmuszona jestem szukać pomocy gdzie indziej... Nadal b. źle się czuję a do tego czuję się mocno zawiedziona „olewajskim” podejściem tej pani, dała mi do zrozumienia ze w ogóle nie zamierza mi pomóc i mało ją obchodzi mój problem z którym się zgłosiłam... Niekompetencja lekarki podważa nie tylko jej profesję ale niestety rzutuje na opinię firmy Medicover, której mocno zaufałam i w której dodatkowo dobrowolnie się ubezpieczyłam żeby mieć łatwiejszy dostęp do fachowej pomocy...
NIE POLECAM ŻADNEJ PANI TAKIEGO LEKARZA GINEKOLOGA !!!!!!!!!!!!!!!!
IN.

Trafiłam do Pani doktor kilka lat temu po pozytywnych opiniach ze strony ranking lekarzy oraz dlatego, ze przyjmowała w przychodni do której wcześniej chodziłam. Do Pani doktor zgłosiłam się z problemami nadmiernego owłosienia, krótkimi cyklami oraz wypadającymi włosami. Na początku dostałam zestaw 4 albo 5 badań. Wydawało się, że Pani doktor jest zaangażowana i pomocna. Niestety rozczarowanie przyszło na drugiej wizycie kiedy to badania zostały potraktowane jako "spełniony obowiązek". Pani doktor nie szukała dalszej przyczyny problemów tylko poszła na łatwiznę dając tabletki antykoncepcyjne (które nie były dobrze dobrane, nie byłam przeciwnikiem tabl.) zamiast wykonać kolejne badania (w ramach NFZ lub zasugerować prywatne jeżeli fundusz czegoś nie obejmuje). Testosteron miałam "lekko" przekroczony.Po rezygnacji z dalszych konsultacji (szkoda mojego czasu) wykonałam m.in. badanie DHT (prywatnie) i szereg innych badań od innego ginekologa. DHT podwyższone o ponad 100% oraz inne badania w tym SHBG, DHEA i DHEA-S (dwa ost. mocno ponad normę). Kortyzol również ponad normę. Zdecydowanie, nie polecam Pani doktor ponieważ nie szuka przyczyny problemów, nie czuć chęci pomocy i zaangażowania. Na szczęście trafiłam później na dużo bardziej profesjonalnego lekarza.

NAJLEPSZA! Naprawdę z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze to najlepsza Pani Doktor u jakiej kiedykolwiek byłam, nie licząc tylko lekarzy ginekologów. Wszystko tłumaczy dokładnie, nie bagatelizuje, jest zaangażowana zainteresowana, ma ogromną widzę i empatię do pacjenta. Rewelacyjna Pani Doktor!

Moim zdaniem Pani Doktor jest rewelacyjnym lekarzem. Poświęca czas pacjentce, wysłucha, przedstawi wszystkie możliwości w kwestii leczenie czy antykoncepcji, nic nie narzuca, sugeruje w sposób taktowny bez zbędnego wciskania farmaceutycznych nowości. Samo badanie wykonywane dokładne, szczególnie USG dość długo co zapewne pozwala na dokładniejsze zdiagnozowanie, bez najmniejszego problemu zleca badania. Pani Doktor bada w sposób bardzo delikatny, jest przesympatyczna, wyrozumiała, zawsze uśmiechnięta, na wizycie nie panuje atmosfera pełna jakiegoś stresu czy skrępowania jak to zwykle bywa ze względu na specyfikę tej specjalizacji wręcz przeciwnie pacjentka może czuć się swobodnie i o wszystko zapytać. Jako młoda pacjentka nie miałam wcześniej szczęścia znaleźć lekarza który choć trochę spełniłby moje oczekiwania czy w jakikolwiek sposób poświęcił odrobinę uwagi - aż do czasu jak trafiłam na Panią Doktor. Świetny ginekolog i sympatyczna młoda kobieta czyli osoba którą można polecić każdej kobiecie. Polecam! :)

Z czystym sercem mogę polecić Panią Doktor. Bardzo kompetentna. Na każdej wizycie wnikliwe USG, któremu poświęca dużo czasu by wszystko dokładnie zobaczyć. Przy moich problemach ciążowych (a mnóstwo ich było, chyba wszystkie poważniejsze choroby jakie można mieć w ciąży to ja je miałam) zlecila mnóstwo badań i wszystko wytłumaczyła, żebym się nie stresowala. Z każdej wizyty wychodziła spokojna i podbudowana 😍 SERDECZNIE POLECAM

Z czystym sercem mogę polecić Panią Doktor. Bardzo kompetentna.
SERDECZNIE POLECAM

Zostałam bardzo nieładnie potraktowana, nie dość, że było godzinne opóźnienie, a mówimy tu o wizytach z samego rana, to jeszcze Pani doktor miała o wszystko pretensje. Byłam u położnej przed wizytą i uzupełniała kartę ciąży, a Pani doktor i tak zwróciła uwagę, że nie jest wypełnione to co trzeba (ja mam o tym wiedzieć?). Nie miałam również pełnego usg i nie dostałam zdjęcia dzidziusia, bo się podobno zmieniły sloty czasowe w Medicover i nie ma na to czasu (skąd ja mam o tym wiedzieć, jak wizyty do Pani doktor miesiąc na przód trzeba ustalać) ? Czy nie powinien ktoś przeorganizować kalendarza żeby zadbać o ciężarne ???

Koniec końców ta sytuacja i któryś raz z kolei nieprzyjemne traktowanie spowodowały, że przechodzę do innej placówki prywatnie i do innego (empatycznego i wyrozumiałego) lekarza, który potrafi odróżnić kobietę w ciąży, która jest w niej pierwszy raz i wszystko jest nowe od tej która rodziła już 6 dzieci...

Wspaniała Pani doktor ! Prowadziła moja ciąże i byłam bardzo zadowolona! Badania przeprowadzone dokładnie i delikatnie. Niestety nie wiem gdzie teraz przyjmuje :(

Wspaniała Pani doktor ! Prowadziła moja ciąże i byłam bardzo zadowolona!

Pani Doktor prowadziła mi 2 ciąże. Zawsze wysłuchała, zbadała, odpowiedziała na pytania. Bardzo polecam!

Dla mnie ona nie ma żadnych kompetencji jako lekarz i ginekolog, i nie polecam chyba że komuś zależy tylko na odklepaniu wizyty i l4 No to może do niej iść bo chętnie daje , ale jeżeli zależy Ci aby twoja ciąża przebiegała prawidłowo i odpowiedzi na nurtujące cię pytania bądź obawy No to nie licz że ta lekarz ci pomoże bądź okaże ci zainteresowanie.

Gorąco polecam panią doktor! Przesympatyczna i bardzo kompetentna osoba, która odpowie na każde pytanie, poświęci czas i rozwieje wszelkie wątpliwości. Choć moja ciąża przebiegała prawidłowo, pani doktor przeprowadzała za każdym razem bardzo dokładne usg oraz zlecała wszystkie możliwe badania.