lekarz Joanna Sójka-Kupny

Z czystym sercem mogę polecić Panią Doktor. Bardzo kompetentna. Na każdej wizycie wnikliwe USG, któremu poświęca dużo czasu by wszystko dokładnie zobaczyć. Przy moich problemach ciążowych (a mnóstwo ich było, chyba wszystkie poważniejsze choroby jakie można mieć w ciąży to ja je miałam) zlecila mnóstwo badań i wszystko wytłumaczyła, żebym się nie stresowala. Z każdej wizyty wychodziła spokojna i podbudowana 😍 SERDECZNIE POLECAM

Z czystym sercem mogę polecić Panią Doktor. Bardzo kompetentna.
SERDECZNIE POLECAM

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma i wizyty u niej były zdecydowanie bezstresowe.Kompetentna i wyrozumiała. Problemem jest jednak to, że bardzo trudno ją zastać, wiecznie w rozjazdach, nie można liczyć na ciągłość leczenia i powierzyć swojego zdrowia. Na jednorazową wizytę polecam! Ale odradzam jeśli chodzi o dłuższe leczenie:(

Niestety absolutnie nie polecam lekarza ginekologa - Joanny Sójki – Kupny, choć na początku wzbudziła moje zaufanie i została wskazana jako mój lekarz prowadzący, jednak do drugiej wizyty nie doszło... Prosiłam bardzo o termin wizyty ponieważ naprawdę źle się czułam i niepokoiła mnie długa przerwa w oczekiwaniu na miesiączkę, wszystko mnie bolało...Lekarka odpowiedziała ze nie ma wolnych terminów i mam sobie poszukać innego lekarza... Czy tak można potraktować pacjenta któremu Medicover polecił ta panią doktor ( powinno to być odebrane w kategorii przywileju czy jako problem że Pacjent zaufał lekarzowi ???? )

Inny lekarz wykonał USG i poinformował mnie że mam poważny problem i kwalifikuję się do szpitala!!!! Ponieważ Pani doktor nadal figurowała jako lekarz prowadzący była zobligowana do skomentowania wyników celem ustalenia dalszych kroków leczenia. Napisała że wyniki badan są bez istotnych odchyleń i nie ma potrzeby odbycia wizyty w celu omówienia tych wyników.... to mnie najbardziej oburzyło.... Zlekceważyła mnie nie tylko jako pacjenta, który zaufał ale totalnie zlekceważyła wyniki które lekarz wykonujący USG cenił na badaniu jako niepokojący i kwalifikujący się do leczenia szpitalnego...
Czytam właśnie nt. endometriozy i jeśli norma grubości tkanki jest do 4 cm a ja mam 11,6 cm do tego cysta i torbiel ujawniona na obrazie USG to wynik powinien skłonić do niepokoju nie tylko pacjenta .... Nie polecam takiego lekarza!!!!!!
I niestety zmuszona jestem szukać pomocy gdzie indziej... Nadal b. źle się czuję a do tego czuję się mocno zawiedziona „olewajskim” podejściem tej pani, dała mi do zrozumienia ze w ogóle nie zamierza mi pomóc i mało ją obchodzi mój problem z którym się zgłosiłam... Niekompetencja lekarki podważa nie tylko jej profesję ale niestety rzutuje na opinię firmy Medicover, której mocno zaufałam i w której dodatkowo dobrowolnie się ubezpieczyłam żeby mieć łatwiejszy dostęp do fachowej pomocy...
NIE POLECAM ŻADNEJ PANI TAKIEGO LEKARZA GINEKOLOGA !!!!!!!!!!!!!!!!
IN.

Zostałam bardzo nieładnie potraktowana, nie dość, że było godzinne opóźnienie, a mówimy tu o wizytach z samego rana, to jeszcze Pani doktor miała o wszystko pretensje. Byłam u położnej przed wizytą i uzupełniała kartę ciąży, a Pani doktor i tak zwróciła uwagę, że nie jest wypełnione to co trzeba (ja mam o tym wiedzieć?). Nie miałam również pełnego usg i nie dostałam zdjęcia dzidziusia, bo się podobno zmieniły sloty czasowe w Medicover i nie ma na to czasu (skąd ja mam o tym wiedzieć, jak wizyty do Pani doktor miesiąc na przód trzeba ustalać) ? Czy nie powinien ktoś przeorganizować kalendarza żeby zadbać o ciężarne ???

Koniec końców ta sytuacja i któryś raz z kolei nieprzyjemne traktowanie spowodowały, że przechodzę do innej placówki prywatnie i do innego (empatycznego i wyrozumiałego) lekarza, który potrafi odróżnić kobietę w ciąży, która jest w niej pierwszy raz i wszystko jest nowe od tej która rodziła już 6 dzieci...

Generalnie gorąco odradzam. Kobieta podjęła się prowadzenia mojej ciąży. Po 2 miesiącach wyjechala na szkolenie o którym mnie nie poinformowała (2 miesiące szkolenia). Następnie pomimo z góry omówionych zostały one odwołane. Dowiedziałam się o tym z recepcji a nie od tej kobiety (która jak już wspomniałam prowadziła moja ciaze). Ponoc po prostu przestała współpracować z tą placówką. Za grosz profesjonalizmu. Tragiczne podejście. Nie powinna wykonywać tego zawodu!

Świetna lekarka. Profesjonalna i rzeczowa, a do tego sympatyczna. Odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia pacjentce każdą wątpliwość. Prowadziła moją ciążę i z każdej wizyty byłam bardzo zadowolona. Nadal będę chodzić do Pani Doktor.

Moim zdaniem Pani Doktor jest rewelacyjnym lekarzem. Poświęca czas pacjentce, wysłucha, przedstawi wszystkie możliwości w kwestii leczenie czy antykoncepcji, nic nie narzuca, sugeruje w sposób taktowny bez zbędnego wciskania farmaceutycznych nowości. Samo badanie wykonywane dokładne, szczególnie USG dość długo co zapewne pozwala na dokładniejsze zdiagnozowanie, bez najmniejszego problemu zleca badania. Pani Doktor bada w sposób bardzo delikatny, jest przesympatyczna, wyrozumiała, zawsze uśmiechnięta, na wizycie nie panuje atmosfera pełna jakiegoś stresu czy skrępowania jak to zwykle bywa ze względu na specyfikę tej specjalizacji wręcz przeciwnie pacjentka może czuć się swobodnie i o wszystko zapytać. Jako młoda pacjentka nie miałam wcześniej szczęścia znaleźć lekarza który choć trochę spełniłby moje oczekiwania czy w jakikolwiek sposób poświęcił odrobinę uwagi - aż do czasu jak trafiłam na Panią Doktor. Świetny ginekolog i sympatyczna młoda kobieta czyli osoba którą można polecić każdej kobiecie. Polecam! :)

Gorąco polecam Panią Doktor! Poleciłam ją tylu osobom, że zrobiły się strasznie długie kolejki :) Idealne podejście do pacjentki, którego życzyłabym sobie od każdego lekarza. Zlecila wnikliwe badania, zadawała mnóstwo pytań a ponadto zwróciła uwagę na kwestie, których nikt wcześniej nie zauważył.

wcześniej nie zauważył.

Prowadziła moją ciążę dopiero w 3 trymestrze, a mimo to czułam jakbym była jej pacjentką od początku. Zadaje dużo pytań, zleca sporo badań, interesuje się pacjentem. Widać, że posiada sporą wiedzę pomimo młodego wieku. Polecam!

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor, osoba na badaniu nie czuje się skrępowana i uzyskuje odpowiedzi na wszystkie pytania :) Polecam.