dr hab. n. med. Joanna Sowa

Dokładna i skrupulatna. Super atmosfera, fachowa i profesjonalna obsługa. Bardzo radosna i dowcipna Pani Doktor. Ceny jak na taki standard obsługi- dostosowane do realiów Polski.

Najlepszy Stomatolog u którego byłem, a mam na nich alergię :) szczerze polecam , asystentka równie sympatyczna , zero stresu.

Bardzo starannie i fachowo podchodzi do każdego pacjenta. Chyba po raz pierwszy w swojej historii mam tyle zaufania do swojego stomatologa. Leczenie przebiega bezboleśnie i w miłej atmosferze. Polecam!

Serdecznie Polecam Panią doktor, dostosowuje się do pacjenta z godzinami wizyt, miła, wszystko wytłumaczy. bardzo ładna.

Polecam serdecznie Panią Doktor. Wizytę wspominam bardzo miło i czekam na kolejną.

Trzylatek z bólem zęba raczej nie jest u niej mile widzianym pacjentem.

Trzylatek z bólem zęba raczej nie jest u niej mile widzianym pacjentem.