Joanna Starnawska-Sendek

Dziękuję Pani, Pani Doktor za rozwiązanie mojego poważnego problemu. Już drugi raz mi Pani pomogła. Jak dobrze wiedzieć, że są na świecie porządni lekarze. Dziękuję.

Dentystka bardzo miła, uprzejma, nie czekałam długo na wizytę, przyjmuje też w nagłych przypadkach. Uwzględnia osobiste preferencje (uczulenia itd.). Jest jednak wielkie ALE. Otóż: po naprawie pierwszego zęba (mini-dziurka), kiedy zeszło znieczulenie, okazało się, że na zębie obok także czuję "nierówności", takie jak na naprawianym zębie. Co więcej - ząb obok zęba leczonego, wyraźnie został zahaczony wiertłem - czułam w nim nierówności. Na następnej wizycie pani stomatolog bardzo uprzejmie wytłumaczyła "dlaczego mi się tylko wydaje". Poprosiłam o wyrównanie tego zadziora, uznając, że nawet najlepszemu mogło się zdarzyć. Niestety to samo było przy dwóch innych zębach. Po paru miesiącach wszystkie te zęby, w których mi się "wydawało", że zostały naruszone, są do naprawy - mają dziurki w tych miejscach, które odczuwałam jako naruszone. Stomatolog z innego miasta (niestety 3-krotnie droższy) powiedział, że to niemal wygląda jakby dentystka machała wiertłem bez większego ładu i składu po jamie ustnej obok naprawianych zębów. Na świeżo wydaje się super, jak się chodzi co miesiąc, pewnie może się wydawać, że samo z siebie, naturalnie się psuje. Dla takiej osoby jak ja, z zasady zdrowymi zębami, która naprawia zęby baardzo rzadko, bo jeżeli coś się dzieje, reaguję od razu i mam mikro-ubytki w bardzo niewielu zębach, takie nagłe pojawienie się ubytków zawsze przy uprzednio leczonym zębie jest po prostu "nieprawdopodobnym zbiegiem okoliczności". Nie polecam.

Dobra dentystka. Umiarkowany czas oczekiwania na wizytę. Przytulne miejsce. Ja jestem zadowolona i dlatego polecam.

Super dentystka. Ekstra. Świetnie się gada i w ogóle.😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

Fajna pani doktor. Dokładna i precyzyjna. Ja jestem bardzo zadowolona. Moje zęby znów są wspaniale białe, a myślałam, że to już nie będzie możliwe. Polecam.

Byłam u Pani doktor w zeszłym tygodniu z polecenia mojej koleżanki. Jestem zaskoczona i miejscem i Panią doktor. Superdentystka, bardzo dokładna. Zabieg był prawie bezbolesny. A sam gabinet bardzo czysty - ciekawe zdjęcia na ścianach, oryginalne. Zapłaciłam dwa razy mniej niż do tej pory w Kielcach. Zawsze miałam ten gabinet pod nosem, a jeżdziłam do Kielc. No cóż, człowiek całe życie coś odkrywa. Tak czy inaczej polecam i Panią doktor i gabinet. Umówiłam się na następną wizytę...

Świetny kontakt z moją małą córeczką. Wszystko dokładnie sprawdziła - miła i uprzejma. Polecam.

Bardzo miła Pani stomatolog. Rozwiązała problem, z którym borykałam się od lat. Dokładnie wytłumaczyła i odkryła moją chorobę dziąseł. Ustaliła mi plan leczenia zębów i co ważne ustaliła też koszty. A ceny - totalne zaskoczenie - bardzo miłe - mój portfel pozostał prawie nienaruszony. Do tej pory leczyłam się w Kielcach, ale teraz z tym już koniec. Dentyści w Kielcach wodzili mnie za nos i pieniądze za nic wyciągali.