lekarz Joanna Stępień

Poszłam do Pani dr.Stępień po skierowanie do specjlality w sprawie mojego dziecka .Musialam opowiadać coś czego nie chciałam mówić bo to delikatna sprawa ,powiedziałam ogólnikowo o co chodzi.I gdy w końcu wydusiłąm o co biega to uslyszałam od niej że ,,to Pani powinnam się leczyć a nie dziecko,,Tylko dlatego ze wizytę u p.doktor miała pewna mama z dzieckiem ,a ono nie umiało się uspokoić trwało to może z 15 min może dłużej i kiedy była moja kolej było widać że ma dość .Tak czy siak poczułam się na te słowa jakbym dostała cios w policzek.Rozważam zmianę innego pediatry.

Bylam z dzieckiem u Pani Stepien na wizycie gdyz nie pokoil mnie kaszel dziecka okazlo sie ze dziecko jest zdrowe nastepnego dnia poszlam ponownie bo kaszel sie nasilil Pani doktor stwierdzila,ze to zwykle przeziebienie.Nastepnego dnia pojechalismy z dzieckiem do lekarza prywtnie poniewaz dusznosci sie naslily i okazlo sie ze dziecko ma obustronne zapalenie oskrzeli niemam pojecia jak mozna tak podejsc do dziecka i nie zauwazyc choroby to nie dopatrzenie moglo skonczyc sie zapaleniem pluc!!!Od prywatnego lekarza dostalismy natychmiast skierowanie do szpitala..Jestesmy nie zadowoleni z leczenia Pani doktor Stepien nie poterafi rozpoznac choroby z wielka łaska wypisuje antybiotyki!W naszych oczach duzo ta przychodnia stracila i napewno nikomu bysmy nie polecili!!!!!!

Wizyta z kartą europejką - za darmo na kartę , bez zapisów i numerków. cZAS OCZEKIWANIA NA WIZYTĘ OK 30 MIN, WIZYTA W MIŁEJ ATMOSFERZE , SPRAWNA I Z FAJNYM KONTAKTEM. Dziecko dostałolakocie a, my informacj co do choroby.

POLECAM TEGO LEKARZA (NEUROLOG DZIECIECY).TO JEST DOKTOR Z POWOLANIA.JAK NAJWIECEJ TAKICH LEKARZY!!!!

Gorąco polecam jako lekarza rodzinnego!!!

Gorąco polecam jako lekarza rodzinnego!!!

Rewelacja, bezstresowo, kompetentnie ( neurologia dziecięca)i UWAGA wizyta w dniu zgłoszenia do poradni specjalistycznej!!! Badania gratis na NFZ ! Dlaczego tylko tak jest u p. Doktor ?? Dziękujemy wraz z córką. Monika Karpowicz

Badania gratis na NFZ ! Dlaczego tylko tak jest u p. Doktor ??
Dziękujemy wraz z córką. Monika Karpowicz

Fantastyczna Pani doktor. Bardzo serdecznie polecam.

Fantastyczna Pani doktor. Bardzo serdecznie polecam.

Polecam tą p. dr. Wizyta z dzieckiem bezstresowa, ma podejście do dzieci, nawiązuje dobry kontakt z rodzicem i tłumaczy etapy rehabilitacji. Bardzo miła.