mgr Joanna Strzępka

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta, Rehabilitant

Byłam u niej kilka razy, zawsze znalazła dla mnie czas, zrobiła ze mną wywiad mimo iż nie musiała, bo miałam rozpoznanie od lekarza. Potrafi odpowiednio dobrać ćwiczenia do pacjenta, zależy jej na ludziach. Widziałam, że do innych pacjentów rownież podchodzi w ten sposób, nie ma znaczenia czy z NFZ czy prywatnie. Ja szczerze polecam.

Bardzo dociekliwa pani, poswięca dużo czasu pacjentowi, wnikliwie analizowała przyczyny schorzenia. Potrafi w odpowiedni sposób przekazać informacje tak, że sa zrozumiałe dla pacjenta. Zasugerowała rozszerzenie ćwiczeń i dodatkowo ponowne ich skonsultowanie z lekarzem prowadzacym. Szczerze polecam, oby więcej takich osób zdarzało się w służbie zdrowia. Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Gliwice"?

mgr

ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Pracy przy Hucie Łabędy S.A. "PRO-MED." Sp. z o.o.
ulica Zawadzkiego 45
44-109 Gliwice