lekarz Joanna Surdykowska

Gastroenterolog

3,9
3,9

Od prawie roku wykryto u mnie WZJG, po szpitalu Pani Dr zajęła się mną i opiekuje do tej pory. Dzięki Niej zakwalifikowałam się do leczenia biologicznego i chorobę mam w stanie remisji. To Ona postawiła mnie na nogi i mogę dzięki Niej normalnie funkcjonować i wrócić do pracy. Jak istniała potrzeba to kierowała mnie do szpitala. Wszystko to na NFZ. Jestem jej bardzo wdzięczna.

Witam, dziś moja mama miała robioną gastroskopię przez Panią doktor, jest bardzo zadowolona zarówno podejściem medycznym jak i życzliwością , uprzejmością. Bałyśmy się że po badaniu będzie długo dochodziłą do siebie a jest zupełnie przeciwnie, mama czuje się znakomicie, podczas badania nie czuła żadnego bólu a Pani doktor była dla niej bardzo sympatyczna. Jest to lekarz któremu można spokojnie powierzyć swojego rodzica czy inną osobę bliską. Koszt wizyty może trochę przerażać ale warto

Bardzo kompetentna. Jest dokładna zarówno jeśli chodzi o wywiad jak i badanie pacjenta, dzięki temu stawia dobrą diagnozę i leczenie rzeczywiście pomaga. Cierpliwie, rzeczowo i zrozumiale odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo uprzejmą i życzliwą osobą, widać że nie żal jej czasu dla chorego, co jest rzadkością w leczeniu państwowym.

bardzo mi pomogła miła bardzo cierpliwa osoba gorąco polecam

bardzo mi pomogła miła bardzo cierpliwa osoba gorąco polecam

Robiłem u Pani doktor prywanie badanie gastrologi ale niestety Pani dr zapomniała pobrać wycinek do zbadania pod mikroskopem na helikobakter. W Matopacie robią to bez pytania a mnie Pani doktor nawet nie zapytała. Efekt jest taki, że po raz kolejny muszę przechodzić badanie. Nie polecam, tym bardzie, że jako człowiek również nie wzbudziła mojego zaufania.

Bardzo dobra specjalistka, miła, uprzejma. Dokształca się na bieżąco. Zdecydowanie polecam.

Tragedia!! Mnie wyzwała od oszustek i kłamców na "dzień dobry".Dopiero jak jej pokazałam wypis ze szpitala-spokorniała.Ale oczywiście nie przeprosiła.A i tak dalej nie wiedziała jak mnie leczyć.Co miesiąc wizyty,zmiana leków.Wszystko bez skutku.Zmieniłam teraz lekarza i jest lepiej.