lek. dent. Joanna Truszkiewicz

1,3
1,7

Czuję się po prostu oszukana. Byłam na ściagnęciu kamienia na NFZ. Ale Pani stomatolog zapytała się czy chcę mieć nałożony fluor, bo domknie on kanaliki i bardzo poleca to wykonać, tylko to będzie odpłatne. Nie jestem stomatologiem i nie orientuje sie ile co kosztuje. Zgodziłam się, myśląc, że żel może kosztować może 50zł. Pani stomatolog wycisnęła żel z fluorem na palcem i wtarła mi w zęby. Trwało to jakieś 30 sekund. Po tym dowiedziałam się, że ta usługa kosztuje 200zł. Nie kryłam zaskoczenia i zapytałam dlaczego tak drogo, nie został do tego użyty żaden sprzęt. Dowiedziałam się, że 1 ząb kosztuje 10zł i w sumie to ja mam promocję. Nie mam co się kłócić, jeśli Pani stomatolog liczy sobie takie kwoty i jest już po fakcie. Szkoda, że zostałam poinformowana tylko o odpłatności, a nie o dokładniej kwocie, ponieważ nie skorzystałambym z tej usługi. Wiem, że zanjdzie się sporo osób, które powiedzą, że mogłam zapytać. Teraz już na przyszłość będę wiedzieć. Jednak osoba wykonująca zabieg chyba dobrze zdaje sobie sprawę, że jełśi powie kwotę to ktoś może zrezygnować, a ktoś nie zarobi sobie dodatkowo na wizycie NFZ. Przy płaceniu przekazałam 200zł, pieniądze położone na stoli i... o paragon musiałam również poprosić. Bardzo słabo to świadczy o tym miejscu, jak nie ma paragonu to .... można sobie dopowiedziec jak wygląda sytuacja. Jak później sparwdziłam jak wyglądające ceny usługi skalingu, piaskowania i fluoryzacji. W Krakowie średnia cena za wykonanie fluoryzacji to 60zł. W kwocie 200zł miałabym wykonany zabieg oczysczania prywanie i na pewno lepiej, ponieważ kamień został między zębami i nie został usunięty w pełni, bo jak tłumaczyła Pani stomatolog, używa najmniejszego narzędzia jakie ma i nie da się lepiej. Widocznie innych narzędzi nie ma do oczyszczania... oczywiscie tutaj ironia... Jest także istotna sprawa higieny. Nie wiem czy w pełni jest zachowana sterylność narzędzi. Po wykonaniu zabiegu narzędzie do skalingu zostało schowane w gumę, która była w żółto-pomarańczowych plamach. Mam nadzieję, że jednak to kwestia starości materiału. Pani stomatolog bardzo dużo się przemieszczała po gabinecie. Wspominam o tym, poniewaz będąc w rękawiczkach, dotykała wiele przedmiotów, chociazby wyciągająć coś z szafki lub szuflady, a następnię w tych samych rękawiczka wykonując czysczenie, wkładała do jamy ustnej. Nie jestem zadowolona z tej wizyty. Nie powiem, że Pani stomatolog była niemiła, jednak było dośc trudna, dużo narzekała na zachowanie ludzi i była bardziej zainteresowana opowiadaniem historii z życia prywatnego niż tym co aktualnie wykonuje za czynność w mojej jamie ustnej. Z przykrością nie polecam tego miejsca. Lepiej wykonać czysczenie prywatnie, lepiej i w tej samej cenie.

Uważam ze praca pani doctor jest nie satysfakcjonujaca ,oraz nie fachowa , Za fluoryzacje zębów wzięła 200zl ,podczas gdy u innych dentystów wynosiła od 50-60 zl, Gdy dzwoniłam do niej następnego dnia ze cena jest szokująco wysoka ,nic nie mówiła pomimo ze linia była otwarta ,w końcu to ja się rozłączyłam. Nie polecam wizyty u miej gdyż jest nie fachowa szokująco droga ,i sprzęt ma zepsuty . Próbuje, to ukrywać różnymi historiami o dzieciństwie i korupcji firm farmaceutycznych ,podczas rozmowy był obecny jeden dyskryminujący komentarz wobec mnie .

Uważam ze praca pani doctor jest nie satysfakcjonujaca ,oraz nie fachowa ,

totalny brak profesjonalizmu, plomby rozpuszczaja sie po 3 miesiacach, zeby nadaja sie tylko do ponownego leczenia, paradoksalnie bardzo wysokie koszty leczenia, nie polecam