lek. dent. Joanna Truszkiewicz

1,5

Uważam ze praca pani doctor jest nie satysfakcjonujaca ,oraz nie fachowa , Za fluoryzacje zębów wzięła 200zl ,podczas gdy u innych dentystów wynosiła od 50-60 zl, Gdy dzwoniłam do niej następnego dnia ze cena jest szokująco wysoka ,nic nie mówiła pomimo ze linia była otwarta ,w końcu to ja się rozłączyłam. Nie polecam wizyty u miej gdyż jest nie fachowa szokująco droga ,i sprzęt ma zepsuty . Próbuje, to ukrywać różnymi historiami o dzieciństwie i korupcji firm farmaceutycznych ,podczas rozmowy był obecny jeden dyskryminujący komentarz wobec mnie .

Uważam ze praca pani doctor jest nie satysfakcjonujaca ,oraz nie fachowa ,

totalny brak profesjonalizmu, plomby rozpuszczaja sie po 3 miesiacach, zeby nadaja sie tylko do ponownego leczenia, paradoksalnie bardzo wysokie koszty leczenia, nie polecam