mgr Joanna Wasilukmgr Joanna Wasiluk - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

mgr Joanna Wasiluk

Dietetyk

JEDYNIE TELEFONICZNA REZERWACJA WIZYT!

Realizuję się pracując jako dietetyk. Moje umiejętności
zawodowe poparte są wieloma sukcesami i ...

JEDYNIE TELEFONICZNA REZERWACJA WIZYT!

Realizuję się pracując jako dietetyk. Moje umiejętności
zawodowe poparte są wieloma sukcesami i ciągłym
poszerzaniem dotychczasowej wiedzy na licznych
szkoleniach.
Praca jest zarazem moją pasją. Jestem osobą aktywną
oraz dbającą o zdrowie. Dzięki mojemu doświadczeniu,
pozytywnemu nastawieniu do świata chciałabym
przekonać i Ciebie do zdrowego stylu życia!

Nie znajdziecie lepszego dietetyka :) Ważyłem sporo ponad 100kg, w swoim życiu przeszedłem mnóstwo diet i byłem u wielu dietetyków. Dania z diet wyglądały jak z najlepszych restauracji (drogie wyszukane produkty i bardzo czasochłonne w przygotowaniu), ale co z tego jak nie miałem czasu ani pieniędzy na ich przygotowywanie. Inne diety zaś były bardzo rygorystyczne i szybko się poddawałem. Pani Joanna ma zupełni inne podejście do odchudzania - w przepisach daje to co sama gotuje - szybko i prosto! Ponadto uczy zdrowych nawyków żywieniowych. Długo by opowiadać... Jestem bardzo i ...

Pani Joanna ma zupełni inne podejście do odchudzania - w przepisach daje to co sama gotuje - szybko i prosto! Ponadto uczy zdrowych nawyków żywieniowych. Długo by opowiadać... Jestem bardzo i to bardzo zadowolony i polecam :)

Z Panią dietetyk współpracuję już około 6 miesięcy. Byłam bardzo otyłą osobą, jadłam strasznie. Nie wierzyłam, że jeszcze mogę zmienić swoje nawyki, nie jeśc słodyczy i schudnąć. Koleżanka zapisała mnie do Pani Joanny. Na początku podchodziłam do sprawy bardzo sceptycznie, ale teraz wiem, że to była świetna decyzja!!! Schudłam już bardzo dużo, czuję się dobrze i wcale nie chodzę głodna :)

Pani Joanna jest moim dietetykiem od kilku miesięcy. Na początku obawiałam się jak będą wyglądać wizyty, czy wszystko zrozumiem i czy uda mi się wytrwać w zaleceniach. Bałam się, że dieta może być ciężka i trudna w stosowaniu. Pierwsze spotkanie z Panią Joannę rozwiało jednak wszytskie moje wątpliwości. Przywitała mnie młoda, uśmiechnięta osoba, która od progu zaraziła mnie pozytywnym nastawieniem. W kompetentny i zrozumiały sposób wytłumaczyła mi dlaczego tyłam i jak prawidłowo schudnąć. Pani Joanna poświęciła mi tyle czasu ile było konieczne abym dokładnie zrozumiała wszystkie zalecenia. Poza tym diety proponowane przez Panią dietetyk są wyjątkowo proste, smaczne i co ważne nie są pracochłonne. Dzięki temu przygotowywanie posiłków nie jest przykrym obowiązkiem! Najlepszą rekomendacją Pani Joanny niech będzie fakt, że zamiast ubrań w rozmiarze 46, kupuję teraz 40! :-)

Polecam! Zawsze myślałam, że poradzę sobie sama ze zbędnymi kilogramami. Starałam się a później znów wracałam do starych nawyków. Trwało to bardzo długo aż zwolniłam swój metabolizm. Z czasem już nic nie działało aż postanowiłam pójść do dietetyka. Nie była co do tego przekonana ale teraz wiem że to była najlepsza decyzja. W końcu chudnę :) Czuję się bardzo dobrze a Pani Joanna wspiera mnie na każdym kroku. Wiem, że nawet poza wizytami mogę do niej napisać czy zadzwonić jak mam jakiekolwiek wątpliwości. Przemiła osoba.

Dietetyk ze zdrowym podejściem. Jadłospis nie jest głodówką a produkty i posiłki bardzo proste. Schudłem już 17kg :) Współpracę z Panią dietetyk też bardzo sobię cenię, ponieważ nie narzuca terminów wizyt - sam decyduję jak często chcę się spotykać. Polecam!!

Polecam!!

Polecam Panią dietetyk, nie wierzyłem, że jeszcze kiedyś uda mi się schudnąć i to aż tak dużo! Mam siedzącą pracę, praktycznie brak czasu na aktywność fizyczną i przygotowywanie potraw, a jadnak za mną już ponad 10kg zrzuconej wagi :) Dziękuję!!

Z czystym sumieniem polecam Panią Joannę. Miła a zarazem znająca się na rzeczy. Od razu widać, że posiada spore doświadczenie. Swoją wiedzę potrafi przekazać w prosty i zrozumiały sposób. Do tego sama zdrowo się odżywia, na wizytach podaje wiele przykładów z życia wziętych co jeszcze bardziej motywuje mnie do pracy. Jadłospisy nie są wyszukane i czasochłonne. Bez problemu przygotowuje posiłki, mimo że jestem osobą bardzo zabieganą. Kilogramy lecą w dół :)

Nigdy nie czułem się lepiej. Wszystkie poniższe opinie jak najbardziej trafione w punkt. Jak przypomnę sobie ile diet wcześniej przeszedłem i jak wygladałem to z czystym sumieniem mogę polecić Panią Joannę!!

Zdecydowanie polecam Panią Joannę. Układa diety rzeczywiście indywidualnie, są smaczne, proste w przygotowaniu i oczywiście skuteczne. Bardzo miła i uśmiechnięta osoba. Wizyty konkretne i motywujące. Pozdrawiam

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Joanny na wizytę. Nie chciałam dużo schudnąć ale moim problemem był brzuch i tzw. boczki. Myślałam, że skoro nie mam nadwagi to tym bardziej nie poradzę sobie - wiadomo czasem im mniej do zrzucenia tym trudniej. Jednak Pani dietetyk uświadomiła mi że popełniam bardzo dużo błędów w odżywianiu. Zaczęłam jeść rozsądniej i widzę ogromną poprawę w mojej sylwetce. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że źle się odżywiam a jednak tak było. Dziękuję!!