mgr Joanna Weinermgr Joanna Weiner - zdjęcie profilowe

mgr Joanna Weiner

Dietetyk

Cierpiałem na obrzęki, tak cierpiałem bo teraz nie ma po nich śladu. Co prawda musiałem ograniczyć sól, a po pewnym czasie nawet sam ją odrzuciłem. Dania smakują mi o wiele lepiej niż przed wizytą u dietetyka. Nie tylko pozbyłem się obrzęków, zmęczenia, ale także doceniłem smak różnych produktów. Oczywiście wizyty jak piszą poprzednicy; w przyjaznej atmosferze, jadłospis ułożony w oparciu o moje wyniki badań, jeśli chodzi o produkty, które lubię były uwzględnione w jadłospisie, jednak z pójściem do dietetyka nastawiłem się, że zmienię swoje życie i przyzwyczajenia. Więc oddałem się ...

Oczywiście wizyty jak piszą poprzednicy; w przyjaznej atmosferze, jadłospis ułożony w oparciu o moje wyniki badań, jeśli chodzi o produkty, które lubię były uwzględnione w jadłospisie, jednak z pójściem do dietetyka nastawiłem się, że zmienię swoje życie i przyzwyczajenia. Więc oddałem się w ręce pani dietetyk, jeśli chodzi o różnorakie produkty, których dotąd nie miałem okazji spróbować :) Uważam, że to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu; polubiłem gotować, próbować nowych smaków, zmieniłem tryb życia, czuję się młodziej i podobno nawet tak wyglądam :)
Pozdrawiam panią dietetyk!

Pani Joanna jest specjalistą w swojej dziedzinie. Ma ogromną wiedzę dotyczącą żywienia, jak i chorób; na każde moje pytanie otrzymałam odpowiedź. Także dostałam od Pani Joanny cenne rady, za które bardzo dziękuję. Byłam sceptyczna co do wizyty u dietetyka teraz jestem wdzięczna Pani Joannie za okazaną troskę i pomoc w odzyskaniu zdrowia. Dziś nie tylko ważę mniej, ale i mam bardzo dobre wyniki badań. Szczerze polecam wszystkim wizyty u Pani Joanny.

Zdecydowanie polecam panią Asię! Po paru miesiącach bardzo owocnej i miłej współpracy udało mi się zrzucić zbędne kilogramy! Odpowiednie podejście do pacjenta, profesjonalizm i zaangażowanie. Dieta jest zdrowa, ale i bardzo smaczna, dostosowana do mojego trybu życia. Pani Asia za pomocą diety pomogła mi całkowicie zmienić moje złe nawyki żywieniowe. Dziękuję :)

Witam. Polecam Panią Asię jako świetnego dietetyka i przemiłą osobę. Od paru lat borykam się z NZJ i nie miałam już pomysłów na moje posiłki. Pani Asia zmieniła mój jadłospis o 180 stopni, posiłki już nie są nudne, są urozmaicone, co w mojej chorobie - tak myślałam- jest nie do przejścia. Pani Asia wszystkiego mnie nauczyła, dała mi wiele cennych wskazówek, których żaden lekarz nie był w stanie mi przekazać. Polecam serdecznie!

Polecam serdecznie!

Polecam Panią Asię - jest kompetentna, posiada wiedzę na temat żywienia, a przy tym jest bardzo miła :) Posiłki są dopasowywane do moich upodobań. A "dieta" jest przyjemnością, a co najważniejsze - przynosi efekty :)

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Gliwice"?

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Poradnia Dietetyczna AMARENA
ul. Kaczyniec 10/2
44-100 Gliwice
Poradnia Dietetyczna AMARENA
ul. T. Kościuszki 26 (Fitness Świat AGA)
59-920 Bogatynia
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)
41-500 Chorzów
Rydza Śmigłego 7
41-219 Sosnowiec
Instytut Dietetyki
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice