Joanna Wiechowska

bardzo dobry lekarz !wyrozumiały a przede wszystkim konkretny

bardzo dobry lekarz !wyrozumiały a przede wszystkim konkretny

P O L E C A M w 100%. Bardzo dobre,miłe, ciepłe uprzejme podejście do małego pacjenta i oczywiście do rodzica. Bardzo spokojnie omawia chorobę dziecka i dodatkowo opisuje dawki leków na kartce. po prostu jest świetną lekarka:)

Pani doktor leczyła mnie jako dziecko,a potem mojego syna niestety odeszła z mojej przychodni. Byłam bardzo zadowolona z pani doktor. Zawsze miła, uśmiechnięta, miała podejście do małego pacjenta. Żałuję,że jej nie ma już u nas. Lekarz jak najbardziej godny polecenia.

od doktor ani razu,nie uslyszalam,ze to moja wina,iz dziecko jest chore.a to wazne gdyz,od innych na ogol sie slyszy-popelnilas jakis blad.pozdrawiam pania doktor joanne.

Pani doktor zaczęła przyjmować w przychodni na Strzelców Bytomskich

Pani doktor zaczęła przyjmować w przychodni na Strzelców Bytomskich

Moi synowie są pacjentami pani doktor. Starszy od kilku lat. Wcześniej bywaliśmy na wizytach u innych lekarzy, ale nigdy nikt nie wzbudził takiej sympatii we mnie i moich dzieciach. Pani doktor to lekarz z powołania. Ma rewelacyjne podejście do małego pacjenta, jest absolutnie kompetentna w tym co robi, tłumaczy chorobę i działanie leku. Nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby, a to bardzo ważne w leczeniu zwlaszcz tych najmłodszych. .... i co jeszcze jest ważne ? zawsze daje rozpiskę dawek leków . Dlaczego o tym wspomniałam?, bo niektórym lekarzom nie chce się ...

.... i co jeszcze jest ważne ? zawsze daje rozpiskę dawek leków . Dlaczego o tym wspomniałam?, bo niektórym lekarzom nie chce się /?/ tego zrobić.
Z Bytomia powędrowaliśmy za "naszą" Panią doktor do Piekar Śl.

Dobrze,że jeszcze są tacy ludzcy lekarze jak Pani dr. Wiechowska !!!

Prosimy bardzo Panią doktor Wiechowską o powrót do przychodni prz ul. Piłsudskiego w Bytomiu

Pani dr Wiechowska pracuje w poradni Tynior&Tynior w Piekarach Śląskich na Jana Pawła II

Pani dr Wiechowska pracuje w poradni Tynior&Tynior
w Piekarach Śląskich na Jana Pawła II

Lekarka, którą z czystym sumieniem mogę polecić innym. ma doskonałe podejście do swoich małych pacjentów bez względu na ich wiek. Szkoda , ze już nie pracuje w przychodni na Piłsudskiego w Bytomiu. Czy ktoś wie, gdzie teraz można znaleźć Panią doktor?

Super babka. Ona juz nie pracuje w przychodni na Piłsudskiego???? Gdzie teraz pracuje????